Była partnerka Malitowskiego odżyła po rozstaniu. Joanna Leunis przeszła przemianę. Ma dłuższe włosy i często pozuje z córką

Rok temu dowiedzieliśmy się o rozstaniu Michała Malitowskiego i Joanny Leunis. Tancerz wkroczył w nowy związek i wziął ślub, a jego była partnerka przeszła przemianę. Cieszy się życiem singielki i publikuje wiele ujęć córką. Lea jest już naprawdę duża!

Michał Malitowski i Joanna Leunis poznali się w 2002 roku na sali tanecznej. Zawodowa znajomość szybko przerodziła się w coś więcej. Niespełna pięć lat temu urodziła im się córka, Lia Michele. Wydawać by się mogło, że parze wszystko idzie z górki. Jednak z początkiem 2019 roku zaczął się ciężki okres dla Malitowskiego. Najpierw pojawiła się kontuzja Michała, a potem przyszło rozstanie z partnerką. Na oficjalnym profilu na Facebooku Joanny Leunis mogliśmy przeczytać takie wyznanie:

Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem.

Michał Malitowski i Joanna LeunisMalitowski rozstał się z partnerką. Ona opublikowała oświadczenie, a on?

Joanna Leunis przeszła przemianę

Była partnerka Malitowskiego radzi sobie po rozstaniu świetnie. Wiele się u niej zmieniło, czym chętnie chwali się na Instagramie. Leunis odżyła. Takiej jej dawno nie widzieliśmy - zapuściła włosy, chętnie publikuje zdjęcia bez makijażu i spędza mnóstwo czasu z córką. W swoich relacjach i postach na Instagramie dzieli się zdjęciami i filmami ukazującymi ich wspólną zabawę, gotowanie, czy śpiewanie. Joanna opublikowała też nagrania z ich wspólnego Halloween, gdzie Lia przebrana za motyla gania się z mamą po domu. Dziewczyny wyglądają na naprawdę szczęśliwe. Jednocześnie ostatnimi czasy kobieta skupia się też na karierze. Ciągle trenuje, a na profilu dzieli się z fanami tanecznymi filmami i wywiadami, których udziela. Tak trzymać!

Żona Michała Malitowskiego

Michał z kolei bardzo szybko rozpoczął nową znajomość. Wraz z początkiem roku 2020 tancerz powiadomił o swoim nowym związku. Wziął ślub ze swoją wieloletnią koleżanką taneczną, Yuliyą Phillips, która akurat odnowiła kontakt z mężczyzną w prawdopodobnie najtrudniejszym momencie jego życia. Podczas ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" ukochana niemalże ciągle wspierała męża z widowni.

Zobacz wideo