"Plotkersi". Sylwia Bomba miała zagrać u Lipińskiej. Opowiedziała, dlaczego się nie udało. Wyznała też, jakimi zabiegami poprawiła wygląd

Sylwia Bomba jest gościem najnowszego odcinka "Plotkersów". Znana z "Gogglebox" celebrytka przyznała, za jaką sumę zgodziłaby się wystąpić w filmie Blanki Lipińskiej.

Sylwia Bomba zadebiutowała w telewizji w programie "Googlebox" już dobrych kilka lat temu. Mało kto się spodziewał, że udział w reality-show TTV otworzy jej drzwi do polskiego show-biznesu. W najnowszym odcinku "Plotkersów" opowiedziała nam o swojej niedoszłej współpracy z Blanką Lipińską na planie filmu "365 dni".

Sylwia Bomba miała zagrać w filmie Blanki Lipińskiej 

Film Blanki Lipińskiej "365 dni" odniósł wielki sukces nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Jak się okazuje, Sylwia Bomba miała w nim zagrać. 

Kiedyś spotkałyśmy się z Blanką Lipińską na planie programu "Dzień Dobry TVN" to Blanka powiedziała, że miała taki pomysł, żebym ja zagrała rolę koleżanki głównej bohaterki. Ja uważam, że wspaniale, że tak się nie stało, bo to, co wykonała Magda Lamparska w tej kreacji aktorskiej jest po prostu nie do podrobienia. Była wspaniała. To moja ulubiona postać w filmie - zdradziła Sylwia w rozmowie z naszym reporterem. 

Sylwia Bomba, Kim KardashianSylwia Bomba przeszła metamorfozę. Internauci porównują ją do Kim Kardashian

Ile Sylwia Bomba chciałaby dostać za główną rolę w filmie Blanki Lipińskiej? 

Jeśli chodzi o główną rolę, to nie ma takiego hajsu, za jaki bym zagrała tę rolę - dodała. 

Sylwia Bomba odniosła się również do plotek na temat jej odejścia z "Gogglebox", a także rzekomego konfliktu z Agnieszką Kotońską. Co dokładnie powiedziała? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku "Plotkersów". 

Zobacz wideo Czy Sylwia Bomba zagrałaby w filmie Blanki Lipińskiej? [PLOTKERSI]

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Bomba reaguje na zarzuty internautów. Pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy i zdradziła, z czym musi się zmagać

Więcej o: