Małgorzata Rozenek założy się z fanami, że nie poprawiała twarzy i biustu? Reakcja Perfekcyjnej jest mistrzowska

Małgorzata Rozenek kolejny raz udowodniła, że ma poczucie humoru i dystans do siebie. Jej odpowiedź na pytanie fana jest mistrzowska.

Małgorzata Rozenek jest twarzą wielu marek, a na Instagramie Perfekcyjnej aż roi się od reklam. Niedawno celebrytka zaliczyła sporą wpadkę - zachęcała do kupowania ubrań i dodatków z drugiej ręki, powołując się na ekologię, pozując przy tym w drogich ciuchach na tle helikoptera. Internauci szybko wytknęli gwieździe hipokryzję. Niedługo później oliwy do ognia dolała sama Rozenek, która reklamowała czapki własnego projektu, które kosztowały, bagatela, 399 zł

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek promuje kupowanie używanych rzeczy. Internauci: Ten wpis to jakiś żart

Teraz w mediach społecznościowych żony Radosława Majdana znów zrobiło się gorąco. Wszystko dlatego, że Małgorzata opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wybiela zęby, przy użyciu urządzenia jednej ze znanych marek, a fani zarzucają jej, że ma licówki. Mimo wszystko Rozenek nie traci dobrego humoru i żartuje z samej siebie. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek wybiela zęby na Instagramie. Wdała się w dyskusję z protetykiem

Zobacz wideo Jak maluje się Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek poprawiała twarz i biust?

Małgorzata Rozenek oburzyła się, że fani zarzucają jej posiadanie licówek, które w żargonie stomatologicznym nazywane są "tipsami na zęby". Perfekcyjna, by uciąć te spekulacje, urządziła konkurs - każdy, kto udowodni jej, że zafundowała sobie licówki i przedstawi na to niepodważalne dowody, wygra 100 tysięcy złotych. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek za udowodnienie, że ma licówki, płaci 100 tysięcy złotych

Fani wykorzystali okazję, by zażartować z mentorki "Projekt Lady" i dopytywali o to, czy można rozszerzyć konkurs. W ten sposób internauci chcieli dowiedzieć się, czy Rozenek poprawiała twarz i czy powiększała biust:

A może zróbmy też taki sam zakład o twarz i biust? - dopytywali. 

Na odpowiedź Perfekcyjnej długo nie trzeba było czekać. 

A tu już się tak chętnie nie zakładam - śmiała się. 

Małgorzata Rozenek odpowiada na pytanie fankiMałgorzata Rozenek odpowiada na pytanie fanki Fot. m_rozenek/Instagram

Jak myślicie, jakich informacji w tym temacie mogliby się doszukać fani gwiazdy? Cóż, jeśli chodzi o powiększenie piersi, to Perfekcyjna sama przyznała się do operacji już trzy lata temu. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek o powiększeniu piersi nigdy nie mówiła. Aż do teraz