Dominika Gwit świętuje rocznicę związku. Pokazała fanom romantyczne zdjęcia. "Dowiedziałam się, czym jest miłość"

Dominika Gwit zdradziła swoim obserwatorom, że obchodzi czwartą rocznicę związku. Nie zabrakło romantycznych zdjęć i wzruszających słów.

Dominikę Gwit obserwuje na Instagramie już ponad 130 tysięcy osób. Aktorka stara się utrzymać ze swoimi fanami bliski kontakt, a teraz może to robić jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że ostatnio zrobiła się jeszcze bardziej aktywna. Na Instagramie pokazuje nie tylko kadry z planów filmowych czy teatralnych, ale także prywatnego życia. Jej obserwatorzy dowiedzieli się teraz, że ich idolka obchodzi czwartą rocznicę związku.

Zobacz wideo Dominika Gwit potrafi zrobić szpagat?

Dominika Gwit świętuje czwartą rocznicę związku. "Dowiedziałam się, czym jest miłość"

32-latka poznała swojego ukochanego w 2016 roku podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Para szybko się w sobie zakochała i zaledwie rok później ogłoszono zaręczyny. Dominika i Wojciech Dunaszewski pobrali się w 2018 roku. W tej relacji nie ma mowy o nudzie!

Gwit postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem. Aktorka 5 listopada obchodziła czwartą rocznicę związku. Na jej Instagramie pojawiło się kilka romantycznych zdjęć z całego okresu związku oraz piękne słowa w kierunku ukochanego.

Jesteśmy razem cztery lata, a jakby całe życie. Pojawiłeś się, a ja dowiedziałam się, czym jest miłość - napisała wzruszona Dominika.
 

Internauci licznie gratulowali szczęśliwej parze w komentarzach. Pojawiło się wiele miłych słów.

Kochani! Szczęścia i miłości na kolejne lata!
Gratulacje! Piękna z was para.
Super. Uwielbiam Cię za pozytywne myślenie, radość - pisali.

Również dołączamy się do gratulacji i życzymy jak najwięcej lat w wielkiej miłości.

Więcej o: