Maja Bohosiewicz ściągnęła doczepy. "Pół roku noszenia". Pokazała, jak teraz wyglądają jej naturalne włosy

Maja Bohosiewicz odwiedziła ulubiony salon fryzjerski i zdecydowała się na małą metamorfozę. Aktorka ściągnęła doczepiane włosy. Jaki efekt?

Maja Bohosiewicz lubi eksperymentować z fryzurą. Aktorkę widzieliśmy już w kilku odcieniach brązów oraz w różnych długościach. Tym razem Maja postanowiła zrezygnować z doczepianych włosów. Aktorka zdradziła instagramowym obserwatorom, jak teraz wygląda. 

Zobacz też:  Maja Bohosiewicz poleca idealny hotel dla rodzin. Internautka zarzuca jej kłamstwa, a Maja ostro odpowiada

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Maja Bohosiewicz zdjęła doczepy po sześciu miesiącach

Doczepy nie każdemu służą i często powodują problemy z wypadaniem naturalnych włosów. Jednak prawidłowo przeprowadzony zabieg ma wiele zalet. Pozwala szybko odmienić wygląd czy uratować fryzurę po niefortunnym strzyżeniu. Ten krok podejmuje wiele gwiazd. Maja Bohosiewicz na doczepiane włosy zdecydowała się sześć miesięcy temu. Przez cały ten czas nie robiła sobie przerwy - gdyby zabiegu nie wykonywał jej specjalista, naturalne włosy po takim czasie mogłyby być w opłakanym stanie. Na szczęście Maja ma zaufaną fryzjerkę, a jej naturalne pasma wyglądają zdrowo i lśniąco.

Pół roku noszenia włosów i na szczęście żadnych ubytków - chwali się Bohosiewicz na InstaStories.

Rzeczywiście, włosy aktorki prezentują się naprawdę dobrze. Sporo odrosły i nie widać żadnych uszkodzeń po fryzjerskich zabiegach.

Maja Bohosiewicz zdjęła doczepyMaja Bohosiewicz zdjęła doczepy Maja Bohosiewicz - Instagram

Jak oceniacie zmianę Mai? My jesteśmy jak najbardziej na tak! Jak długo Bohosiewicz utrzyma takie ścięcie? Jak wiemy, aktorka często decyduje się na metamorfozy. Kobieta zmienną jest, a przecież najłatwiej o zmianę fryzury.

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska do tej pory była wierna jednej fryzurze, ale teraz zdecydowała się na cięcie. Ma grzywkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.