Lily James na pierwszych zdjęciach po skandalu z Westem. Wybrała się na kolację z kolegą z planu. Co u zdradzonej żony? Uciekła w hobby

Lily James zakończyła już romans z Westem? Na kolację wybrała się z aktorem filmu "Mama Mia". W sieci pojawiło się też nowe zdjęcie Catherine FitzGerald.

Niespełna miesiąc temu Lily James i Dominic West zostali przyłapani na namiętnych pocałunkach w jednej z rzymskich knajpek. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że aktor od dziesięciu lat jest żonaty. Ukochana o jego romansie z koleżanką po fachu miała dowiedzieć się z tabloidów, co mocno przeżyła. Lily, Dominic i Catherine chcieli chyba, by sprawa ucichła, w związku z czym nie pojawiali się w miejscach publicznych - aktorka odwołała nawet wywiad w telewizji. 3 listopada spotkała się jednak z pewnym przystojniakiem.

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Lily James na kolacji ze znanym aktorem. Co u zdradzonej żony Dominica Westa?

We wtorek wieczorem w jednej z londyńskich knajpek paparazzi dostrzegli Lily James. Aktorka odbyła spotkanie z Dominikiem Cooperem. To pierwszy raz, kiedy gwiazda filmu "Rebeka" pokazała się publicznie od czasu skandalu, jaki wywołał jej romans z żonatym Dominikiem Westem. Aktorce dopisywał humor.

Wiele osób zainteresowanych jest również tym, co słychać u zdradzonej żony Westa. W tym celu dziennikarze przejrzeli social media i doszukali się nowego zdjęcia Catherine FitzGerald. Partnerka gwiazdora "The Affair" zajmuje się ogrodem i widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność.

 

Myślicie, że wybaczyła mężowi "skok w bok"?

Próbowała rozmawiać z Dominikiem, ale on nie odbiera od niej telefonów. Catherine jest w totalnym szoku, bo nie miała pojęcia, co się święci. Myślała, że ma udane małżeństwo, a teraz się okazuje, że to prawdopodobnie koniec jej związku - donosił na początku października informator "Daily Mail".

Lily JamesLily James rozbiła małżeństwo kolegi z planu. Jego żona znalazła namiętne smsy