Księżna Kate wyróżniona przez "Vogue". Jej kreacja została wybrana suknią dekady! Zobaczcie, która

Księżna Kate od lat uchodzi za modowy wzór do naśladowania. Jej stylizacje są bezbłędne, klasyczne, ale i intrygujące. Jedna z jej kreacji została wybrana suknią dekady.

Księżna Kate od lat stawiana jest obok ikon modowych. Eksperci dostrzegają sporą inspirację stylem księżnej Diany. Żona Williama niejednokrotnie zakładała podobne sukienki do tych, które nosiła "królowa serc", aby oddać hołd zmarłej matce męża. Umiejętne żonglowanie kreacjami z najwyższych półek naprzemiennie z sukienkami z sieciówek i niedrogimi dodatkami sprawiły, że styl księżnej Kate stał się bardziej przystępny dla "zwykłych śmiertelniczek", których marzeniem było upodobnienie się do prawdziwej księżniczki. 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate na wczorajszym spotkaniu miała na sobie piękną sukienkę. Okazuje się, że to kreacja z Zary. Kupicie ją na wyprzedaży

Magazyn "Vogue" ogłosił kreację księżnej Kate suknią dekady

Księżna Kate i książę William tuż przed rozprzestrzenieniem się pandemii koronawirusa wybrali się w podróż do Irlandii. Tam odwiedzili muzeum browaru Guinnessa. To właśnie kreacja wybrana na tę okazję przez Kate Middleton skradła serca modowych krytyków i została okrzyknięta suknią dekady.

Księżna Kate miała na sobie połyskującą suknię w odcieniach zieleni marki The Vampire's Wife, którą kiedyś nosiły także Alexa Chung i Sienna Miller. Cena tej kreacji to 1500 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje siedem i pół tysiąca.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Wybór padł na suknię w tym odcieniu nieprzypadkowo. Kolor zielony w Irlandii jest uznawany za symbol świętego Patryka. Obchody związane z jego dniem, które jest irlandzkim świętem narodowym, związane są ściśle właśnie z ubraniami w kolorze zielonym i piciem irlandzkiej whiskey.

Zobaczcie zdjęcia. Robi wrażenie?

 
Więcej o: