"Top Model". Mariusz odpadł z programu. Finaliści poprzednich edycji oburzeni: Szok! Porażka

"Top Model". Mariusz i Karolina odpadli z programu, ale ostatni werdykt jurorów nie spodobał się nie tylko większości telewidzów. Swoje niezadowolenie wyrazili także uczestnicy poprzednich edycji show.

"Top Model" z tygodnia na tydzień dostarcza coraz więcej emocji nie tylko wśród uczestników, ale też widzów. W dziesiątym odcinku najnowszej edycji program opuściły aż dwie osoby. Z formatem pożegnali się Karolina oraz Mariusz. Pod postem na oficjalnej stronie telewizyjnego show pojawiły się słowa sprzeciwu nie tylko widzów. Show uważnie śledzą byli uczestnicy programu i oni także są niezadowoleni, że Mariusz na krótko przed finałem musiał wrócić do domu.

Zobacz też: "Top Model". Wiemy, kto dostał się do półfinału! Z programu odpadło dwoje uczestników, a widzowie są oburzeni. "Żenujące"

"Top Model". Internauci oburzeni decyzją jurorów. Byli uczestnicy wspierają Mariusza

Pod postem opublikowanym na instagramowym profilu "Top Model" pojawiły się komentarze osób, które zarówno chwaliły, jak i broniły Mariusza. Jednocześnie Ernest został nazwany przez internautów "modelem jednej twarzy".

Swoje niezadowolenie z odejścia Mariusza wyrazili m.in zwycięzca ósmej odsłony, Dawid Woskanian, finalista siódmej edycji, Hubert Gromadzki czy faworyt czwartej edycji, Mateusz Maga. Panowie wprost napisali, że z programu właśnie odpadł murowany finalista:

Szoook! Nie wierzę, że Mariusz odpadł... Ja go widziałem w finale. Karoliny też szkoda - napisał Dawid
Mariusz! I tak wiemy, że sobie poradzisz. Ale powinieneś być w finale - dodał Hubert
Porażka, że Manio! W ostatniej konkurencji miał spoko zdjątko, on starał się i spoko sobie radził. Nie sądziłem, ze będzie to on - skomentował Mateusz.
 

A co wy sądzicie o decyzji jurorów? Zgadzacie się z werdyktem?

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką
Więcej o: