Grzegorz Hyży wrócił na Instagram. Fani od razu dostrzegli metamorfozę. "Super Cię widzieć"

Grzegorz Hyży wrócił na Instagram i przy okazji pochwalił się swoją metamorfozą. Wokalista schudł, co zauważyli jego fani. Internauci wciąż czekają na jego nowe piosenki.

Grzegorz Hyży swoją medialną karierę rozpoczął od występu w programie "X Factor", w którym śpiewała również jego ówczesna żona, Maja Hyży. Oboje dotarli do odcinka półfinałowego, jednak jakiś czas po zakończeniu show rozstali się. Każde z nich ułożyło sobie życie na nowo, a Grzegorz Hyży swoje szczęście znalazł u boku Agnieszki Popielewicz. Para pobrała się w 2015 roku w Rzymie, a dziennikarka zmieniła nazwisko na Hyży.

W 2018 roku 33-letni wokalista zasiadł na krześle jurorskim w "The Voice of Poland", a po zakończeniu edycji zrobił sobie przerwę od show-biznesu. Z jego instagramowego profilu zniknęły wszystkie zdjęcia, do czego nawet odniosła się żona piosenkarza. Agnieszka Hyży z okazji urodzin męża dodała na Instagram wymowny wpis:

Ten Pan ze zdjęcia "zniknął" jakiś czas temu, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji - czytamy przy zdjęciu Agnieszki i Grzegorza, udostępnionym na profilu dziennikarki.
Zobacz wideo Agnieszka Hyży świetowała swoje urodziny. Impreza z wielkim rozmachem przypominała wesele

Zobacz też: Maja Hyży pierwszy raz pokazała córkę: "Trzy miesiące temu moje serce zabiło szybciej"

Grzegorz Hyży schudł i wrócił na Instagram. Fani zachwyceni jego metamorfozą

Wokalista postanowił dłużej nie trzymać fanów w niepewności i wrócił na Instagram. Na jego profilu pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Przy jednym z nich czytamy "komunikat powitalny":

Cześć. Witam ponownie.
 

Internauci z radością przywitali swojego idola, a niektórzy z nich zauważyli, że Grzegorz schudł:

 Co za metamorfoza. Schudłeś.
Świetne skarpetki
Super cię widzieć. Nareszcie.

Fani wierzą, że dwie fotografie zapowiadają nowy muzyczny projekt Grzegorza, który już niedługo ujrzy światło dzienne. Wokalista jak na razie nie skomentował tych doniesień i swoje zawodowe plany trzyma w tajemnicy.

 

Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia. Udana metamorfoza?

Więcej o:
Copyright © Agora SA