Radosław Majdan udzielił wywiadu na tle swoich trofeów. Wśród nich roznegliżowane zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan jakiś czas temu udzielił wywiadu przez kamerkę internetową. Były piłkarz stał na tle swoich sportowych trofeów, a wśród nich znalazlo się... roznegliżowane zdjęcie jego małżonki.

Kilka dni temu Radosław Majdan był gościem Andrzeja Morozowskiego w programie "Tak jest" w TVN24. Przypomnijmy, że ponad dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że były piłkarz zakaził się koronawirusem. Trafił wówczas z ciężkim zapaleniem płuc do szpitala. Po kilkunastu dniach na szczęście zaczął wracać do zdrowia, o czym zresztą opowiedział w wywiadzie na TVN24. Z wiadomych przyczyn sportowiec nie mógł pojawić się osobiście w studio, więc połączył się z nim za pomocą kamerki internetowej. Mogliśmy zobaczyć go na tle jego piłkarskich trofeów, jednak my dopatrzyliśmy się zdjęcia Małgorzaty Rozenek w dość skąpym stroju. Czy żona ma powody do niezadowolenia? 

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan ma koronawirusa. Jego mama opowiedziała o stanie zdrowia najbliższych. "Małgosia już czuje się dobrze

Radosław MajdanRadosław Majdan w TVN24: Koronawirus dał mi w kość. W szpitalu musiał czekać na wolne miejsce

Radosław Majdan z Małgosią w bikini w tle 

Radosław Majdan może pochwalić się sporą kolekcją pucharów i medali, a także innych pamiątek sportowych. Mogliśmy doskonale zobaczyć to na ścianie, na której tle udzielał wywiadu. Co ciekawe, po lewej stronie pomiędzy pucharami stoi zdjęcie Małgorzaty Rozenek w skąpym bikini. Czy żona będzie zła na męża za upublicznienie takiej fotki? Jesteśmy przekonani, że nie. W końcu to zdjęcie z okładki magazynu "Be Active" Ewy Chodakowskiej. Poza tym wygląda tam naprawdę świetnie. Przekonajcie się zresztą sami. 

Magda Lamparska z mężemZdjęcie Magdaleny Lamparskiej nagrodzone. To jeden z najpiękniejszych ślubnych portretów. Wow!

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen player.pl

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek odkryła, że Radosław i Henio mają dokładnie taki sam nawyk. Dowód na zdjęciu! "Genów nie oszukasz"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem