Bartosz Zmarzlik u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zapytał o Roberta Lewandowskiego: Podobno mówiłeś do niego na "pan"

Na kanapie u króla TVN-u po raz pierwszy zasiadł Bartosz Zmarzlik. Młody żużlowiec opowiedział o swojej największej pasji.

Bartosz Zmarzlik to utalentowany polski żużlowiec. Mimo że ma dopiero 25 lat, to na jego koncie znajduje się wiele prestiżowych osiągnięć. W 2019 roku został trzecim Polakiem, który zdobył tytuł indywidualnego mistrza świata. Sportowiec w końcu zagościł również na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Jak wypadł?

Sprawdź: Modne buty sportowe!

Zobacz wideo Co Anna Mucha powiedziała o książce Wojewódzkiego?

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak szczerze o hejcie: Pracowałem nawet z psychologiem. Było czasem tak, że płakałem

Bartosz Zmarzlik u Kuby Wojewódzkiego. Rozmawiali o Robercie Lewandowskim

Młody żużlowiec jeszcze przed programem pochwalił się występem w programie Kuby Wojewódzkiego. Na Instagramie opublikował wspólne zdjęcie z prowadzącym. 

Oglądajcie. Zapraszam - zwrócił się do swoich obserwatorów.
 

Rozmowa krążyła przede wszystkim wokół osiągnięć mistrza. W styczniu 2020 roku Zmarzlik został wybrany Najlepszym Sportowcem 2019 roku w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. Wygrał z samym Robertem Lewandowskim.

Troszeczkę byłem speszony, ale to była niesamowita zapłata od fanów. Wygrałem z taką osobowością jak Robert i było to ogromne wyróżnienie - stwierdził Bartosz.
Podobno mówiłeś do niego na "pan" - podpytywał Kuba.
No tak... - odpowiedział.

DespacitoPiosenka "Despacito" nie jest już najchętniej słuchanym utworem na YouTube. Przebił go inny kawałek

Okazuje się, że Bartosz i Robert nie mieli okazji, aby ze sobą porozmawiać. Do krótkiej wymiany zdań doszło jedynie na scenie pod czujnym okiem kamer. Kuba postanowił wykorzystać moment i wspomniał o kreskówce, w której główną postacią jest właśnie Lewy. Chodzi o "Kosmiczny wykop". Cała trójka miała krótkie kwestie do przeczytania. Po minach było widać, że zabawa bardzo przypadła im do gustu.

Jak oceniacie debiut Zmarzlika w programie Kuby? Myślicie, że zrobi karierę w polskim show-biznesie?