Karolina Pajączkowska znika z "Info Raportu". Zdradziła powód. Co zrobi z wolnym czasem?

Karolina Pajączkowska przez kilka tygodni nie będzie pojawiała się w programie TVP "Info Raport". Zaznacza jednak, że zamierza owocnie wykorzystać wolny czas i kontynuować pisanie swojej książki.

Karolina Pajączkowska od ponad roku zajmuje się tematyką zagraniczną w TVP, a od sierpnia pracuje również przy paśmie informacyjnym. Okazuje się, że nowy tryb pracy stacji spowodował, że dziennikarka przez kilka tygodni nie będzie pojawiała się w "Info Raporcie". Chodzi o bezpieczeństwo.

Karolina Pajączkowska nie będzie prowadziła "Info Raportu"

Karolina Pajączkowska niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjaśnienie związane z chwilową nieobecnością w programie informacyjnym w TVP.

Karolina PajączkowskaByła w "Top Model", teraz rozwija karierę w TVP. Karolina Pajączkowska wkrótce w porannych programach stacji

Zanim pojawią się teorie spiskowe... W najbliższym miesiącu nie będę prowadzić programu "Info Raport" na antenie TVP Info. Zmiany wynikają z wprowadzonego podziału na grupy prezenterskie. Skupiam się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz - napisała.

Zobacz też: Dziennikarka Polsatu zaatakowała Karolinę Pajączkowską. "Rozumu doczepić się nie da". W obronie stanęła Ogórek. Mocne!

Karolina PajączkowskaKarolina Pajączkowska zaskoczona zainteresowaniem swoją osobą. Jej konto na Instagramie jest już prywatne

Wpis prezenterki zniknął już z jej konta w mediach społecznościowych. Pajączkowska uznała, że warto byłoby poinformować fanów o decyzji stacji, bo z pewnością wielu z nich mogłoby pomyśleć, że przerwa w pracy jest spowodowana ostatnim wpisem dziennikarki, w którym opisuje swoje doświadczenia w ciąży i jasno twierdzi, że wspiera protestujące kobiety.

 

Karolina Pajączkowska w przerwie od TVP napiszę książkę

Karolina Pajączkowska ma teraz zająć się pracą w swojej macierzystej redakcji zagranicznej, bowiem biegle włada językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim. Okazuje się, że to nie jedynie zajęcie dziennikarki - na swoim koncie na Instagramie poinformowała, że zamierza wolny czas poświęcić na tworzenie dzieła literackiego. Nie wiadomo, czego dokładnie ma dotyczyć.

Mniej czasu z Wami... Ale więcej na pisanie książki - podpisała zdjęcie na InstaStories.

Jaką tematykę obstawiacie? 

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?
Więcej o: