Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie Asi, która na co dzień pomaga innym. Te wnętrza to istna dżungla!

Dorota Szelągowska w ostatnim odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" odmieniła mieszkanie 30-letniej Asi. Tylko spójrzcie na efekt końcowy!

Kolejny odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej" za nami. Tym razem gwiazda TVN-u pomogła skromnej Asi z Okunina. Bohaterka zrobiła na Dorocie Szelągowskiej ogromne wrażenie, bowiem 30-latka pomaga innym ludziom każdego dnia.

Zobacz wideo A tak Dorota Szelągowska urządziła własne mieszkanie

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota wyremontowała mieszkanie Asi

Bohaterką piątego odcinka była Joanna, która jest kierowniczką w zakładzie produkującym chemię w Okuninie. Praca to tylko część jej życia. Dużo więcej energii poświęca na pomaganie innym. Kilka lat temu kobieta zaangażowała się w Szlachetną Paczkę - ogólnopolski projekt społeczny. Najpierw organizowała rzeczy dla ubogich rodzin, a później już jako wolontariuszka rozwoziła paczki dla potrzebujących. Dziś jest koordynatorem regionalnym.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' mat. prasowe

Duża część jej życia to także Jednostka Strzelecka nr 1006 w Płońsku. Jest to organizacja non profit, która kultywuje wojskowe tradycje, organizuje obchody świąt historycznych i rekonstrukcje bitew. Tam Asia ma wielu przyjaciół, którzy zawsze mogą na nią liczyć. Podczas weekendowych ćwiczeń na poligonie Dorota Szelągowska zorganizowała jej małą niespodziankę.

Mieszkanie, które teraz należy do Asi, wynajmowała przez wiele lat. W końcu zdecydowała się je kupić, ale nie starczyło już pieniędzy na remont. Przestrzeń składa się z pokoju z kuchnią i sporej łazienki, lecz bohaterka marzy o własnej sypialni.

Dorocie udało się spełnić to marzenie. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania Asi. W salonie największą uwagę zwraca kanapa oraz tapeta w zielone liście. Rośliny są obecne w całym mieszkaniu. Również w łazience! Zobaczcie zdjęcia przed i po remoncie w naszej galerii.

W poprzednim odcinku było równie wiele emocji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.