Ida Nowakowska podzieliła się szczerym wyznaniem. "Modlę się za dusze dzieci nienarodzonych"

Ida Nowakowska w Święto Zmarłych kieruje swoje modlitwy nie tylko do swoich najbliższych zmarłych. Wymieniła m.in. "duchowe dramaty kobiet i dusze ich nienarodzonych dzieci".

Choć od decyzji Trybunału Konstytucyjnego minął już ponad tydzień, nadal wzbudza ona ogromne emocje. Nieustannie trwają protesty w całej Polsce, a wiele gwiazd i znanych osób komentuje decyzje rządzących, którzy jak na razie nie zdecydowali się na żaden krok. Ida Nowakowska jest jedną z gwiazd TVP, których stanowisko można odczytywać na wiele różnych sposobów. W Święto Zmarłych zamieściła kolejny wpis.

Ida Nowakowska modli się za dusze nienarodzonych dzieci

Święto Zmarłych jest jednym z najważniejszych świąt w Polsce. W tym czasie wspominamy najbliższe osoby, które odeszły. Tak też zrobiła prezenterka Ida Nowakowska, która opisała to w poście na Instagramie. Na końcu dodała, że modlitwą obejmuje również dramaty kobiet oraz dusze dzieci nienarodzonych:

Dziś wspominam i modlę się za wszystkich zmarłych... za moich najbliższych, i za tych wszystkich, którzy nie mają grobów, a którzy polegli w walce o to, bym mogła żyć w wolnym, demokratycznym kraju. Dziś szczególnie modlę się za dusze księży, którzy stracili życie w ostatnich dniach w atakach terrorystycznych. Łączę się również w modlitwie za duchowe dramaty kobiet i dusze dzieci nienarodzonych - napisała.
 

Post skomentował kolega z branży Idy, prezenter Tomasz Wolny. Warto wspomnieć, że dziennikarz od początku wspierał demonstracje i był przeciwnikiem nowej ustawy.

Pięknie ujęta potrzeba i potęga modlitwy - napisał.

Ida Nowakowska nie ukrywa swojego przywiązania do religii. W przeszłości wielokrotnie wspominała, że jest osobą wierzącą, wypowiadała się też na aktualne tematy związane z Kościołem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.