"Rolnik szuka żony". Sara się zaręczyła! Czekała na nią ogromna niespodzianka

Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" odnalazła miłość. Sara z 4. edycji właśnie powiedziała "tak" swojemu ukochanemu.

"Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością, ale nie każdemu w randkowym show udaje się znaleźć miłość. Obecnie trwa już 7. edycja i choć na razie nie powstały żadne pary, wszystko wskazuje na to, że również po programie rolnicy i rolniczki odnajdują szczęście. Sara z 4. edycji jest tego idealnym przykładem.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Kandydatka Józka - Apolonia zdradziła finał programu. "Ewy nie było? A Ewa gdzie?"

Sara z "Rolnik szuka żony" się zaręczyła

Sara zgłosiła się do 4. edycji programu. Wysłała wtedy list do Karola, który zwrócił na nią uwagę i zaprosił ją na gospodarstwo. Rolnik na początku był nią zainteresowany, jednak z czasem zdecydował się wybrać Jagodę. Sara nie ukrywała zdenerwowania i złości z powodu zachowania rolnika. Na szczęście nie rozpaczała po utraceniu tej szansy na miłość. Choć przez wiele miesięcy była sama, ostatnio pisaliśmy, że w końcu odnalazła szczęście. 

Teraz okazuje się, że przyszedł czas na zaręczyny. Sara pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pięknego zaręczynowego pierścionka.

I said Yes (Powiedziałam "tak") - podpisała zdjęcie.
Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i miłych słów od internautów.

O wooow!!! Gratuluję, cudownie - napisała Emila, również jedna z uczestniczek programu.
Piękne miejsce na zaręczyny. Szczęścia i miłości życzę aż po kres dni.
Wielkie gratulacje! Dużo miłości i wytrwałości - dodają inni.

Anna DymnaAnna Dymna o stanie zdrowia męża. Nadal przebywa w szpitalu. Podziękowała fanom

Co więcej, zamieściła InstaStories, na którym możemy zobaczyć szczegóły tego niezwykłego dnia. Okazuje się, że czekała ją ogromna niespodzianka - kolacja przy świecach i fajerwerki. Która kobieta nie marzy o takich zaręczynach?

Więcej o: