"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pochwaliła się stylowym wózkiem córki. Do najtańszych nie należy. "Cudeńko"

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" chętnie chwali się macierzyństwem w mediach społecznościowych. Tym razem zrelacjonowała jesienny spacer z nowo narodzoną córką. Wózek Blanki zrobił wrażenie na internautach.

Małgosia Borysewicz opublikowała na Instagramie sentymentalny wpis, w którym nawiązała do kultywowania pamięci o zmarłych. Jednocześnie zdradziła, jak spędziła świąteczną niedzielę na wsi. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" wybrała się na spacer po okolicznych uliczkach w towarzystwie dzieci. Młodsza pociecha farmerki podczas przechadzki ulokowana była w stylowym biało-złotym wózku, który spodobał się internautom. Wiemy, ile kosztuje podobny model pojazdu dla maluchów. 

Małgosia Borysewicz pokazała wózek córki

Rolniczka w szpilkach, bo tak mianuje się Małgosia Borysewicz w sieci, ma tę możliwość, by korzystać z cudów natury na co dzień i podziwiać piękno wyludnionych dróżek polskiej wsi. Popularna uczestniczka programu prowadzonego przez Martę Manowską wybrała się na rodzinny spacer, z którego fotorelację umieściła w sieci. Fani zauroczyli się farmerskim klimatem zdjęć, ale większą uwagę zwrócili na elegancki wózek nowo narodzonej Blanki. 

Małgosia Borysewicz"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pierwszy raz pokazała twarz córki

Zazdroszczę wiejskich klimatów.
Wózek mega!
Wózeczek Blanki to cudeńko! - komentowali fani rolniczki. 
 

Trzeba przyznać, że ekstrawagancki biało-złoty pojazd malucha z pewnością wyróżnia się na tle wiejskich krajobrazów. Za podobny model wózka trzeba zapłacić niemal 2,5 tysiąca złotych. 

Model wózka Blanki BorysewiczModel wózka Blanki Borysewicz Intagram/ @babyactive1981

Choć wózek skradł całe show na instagramowym profilu Małgosi, wierni sympatycy rolniczki docenili również jej sentymentalny wpis o świątecznym czasie spędzonym z rodziną. 

Nasza rodzinna pocztówka z niedzieli. Choć spacer krótki, to staramy się codziennie łapać odrobinę świeżego powietrza. Musi być jednak ciepło i słonecznie póki co, byśmy mogli wyjść. Nasz wiejski lockdown. Dziś pamiętamy o tych, których nam brakuje. Pawłowi na pewno taty, choć mi nie było dane Go poznać, to wierzę że byłby szczęśliwy, widząc nasz obrazek. Dzień spędzony rodzinnie, smacznie, rosołek + kaczka pieczona z jabłkami, mama zrobiła drożdżówki. 

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Zdradziła też jej imię. Wyjątkowe!

Borysewicz pokusiła się nawet o udostępnienie internautom przepisu na świąteczne ciasto. Skorzystacie z kulinarnych porad rolniczki?

Zobacz wideo Bardowscy relacjonują etapy budowy domu!
Więcej o: