Para z TikToka przyznała, że łączy ich nie tylko miłość. Są rodzeństwem! Wywołali skandal

Diana Camila Avila i Jordie Vena na TikToku mają ponad 600 tysięcy fanów. Po dwóch latach zdecydowali się na szczere wyznanie. Wygląda na to, że parę łączy zdecydowanie więcej, niż mogło się wydawać internautom.

Diana Camila Avila i Jordie Vena to para znana z TikToka. Zakochani mają na swoim koncie tysiące obserwatorów (dokładnie ponad 600 tysięcy), którzy chętnie śledzą wszystko, co od dwóch lat wrzuca @alphafamilia. Niedawno słynni tiktokerzy podzielili się ze swoimi fanami prywatną informacją, która oburzyła dużą część z nich.

Zobacz wideo

Do tej pory wiadomo było, że para poznała się sześć lat temu za sprawą swoich rodziców, a spotykać zaczęli się w 2017 roku. Do garstki informacji doszło szczere wyznanie dotyczące relacji tiktokerów. Diana i Jordie opublikowali wideo, w którym wspomnieli swój pierwszy pocałunek podczas "wieczoru filmowego dla rodzeństwa".

Zobacz też: Gordon Ramsay robi karierę na TikToku i nie ma litości. Te nagrania to już hit! "Przestań, to obrzydliwe"

Para z TikToka to... rodzeństwo?

Udostępnione przez zakochanych wideo nie spotkało się z aprobatą sporej części użytkowników TikToka. Jak wyjaśnili, są "przybranym rodzeństwem", nie są spokrewnieni i nie widzą nic złego w swoim związku. Mimo sprostowania pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Poniżej przytaczamy słowa przeciwników szczególnej miłości rodzeństwa. 

Jesteście przyrodnim rodzeństwem, dlaczego to robicie?
Czy możecie nie? Jesteście przyrodnim rodzeństwem - pisali internauci.

Znaleźli się i tacy, którzy określili związek tiktokerów jako "obrzydliwy", twierdząc, że czują się nieswojo, gdy oglądają ich filmy. Wśród negatywnych komentarzy pojawiły się jednak również słowa wsparcia, a nawet uznania.

Niedawno Diana broniła swojego związku w rozmowie z serwisem LadBible, twierdząc, że z Jordie połączyła ją miłość od pierwszego wejrzenia i oboje zmuszeni byli ukrywać swoje uczucia przez długi czas.

Najbogatsi TikTokerzyNajbogatsi TikTokerzy. Na aplikacji zarobili nawet 5 milionów dolarów

Co sądzicie o takiej konfiguracji?