Kuba Wojewódzki pozuje z "polskim Johnem Lennonem", a fani porównują go do Krzysztofa Ibisza: A Ty coraz młodszy!

Kuba Wojewódzki, w związku z obecną sytuacją w kraju, opublikował archiwalne zdjęcie z frontmanem zespołu Chłopcy z placu broni, Bogdanem Łyszkiewiczem.

22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja z powodu trwałych uszkodzeń i nieuleczalnych chorób płodu jest niezgodna z konstytucją. Decyzja ta wywołała falę protestów. Na ulicach polskich miast pojawiły się tysiące demonstrantów z wypisanymi hasłami sprzeciwiającymi się orzeczeniu TK na transparentach. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska ostro oceniła wyborców PiS. W najnowszym wpisie nie przebierała w słowach

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy protestują po wyroku TK ws. aborcji. Na ulice Warszawy wyszli m.in. Trzaskowscy, Musiał, Zborowska

Protesty są szeroko komentowane w mediach nie tylko przez polskie gwiazdy. Swoje wsparcie kobietom okazała również Miley Cyrus

CZYTAJ TEŻ: Miley Cyrus wsparła protestujące Polki na Instagramie! "Tysiące maszerują w Polsce w obronie obronie praw człowieka"

Kuba Wojewódzki pokazał archiwalne zdjęcie. W podpisie nawiązał do sytuacji w Polsce

Kuba Wojewódzki w sobotę opublikował na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie z Bogdanem Łyszkiewiczem, frontmanem zespołu Chłopcy z placu broni. W poście nawiązał do sytuacji w Polsce:

Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem... Boguś stworzył ten numer 30 lat temu... Pisał piosenkę, wyszła mu historia Polski - czytamy.

Wielu obserwatorów showmana zgodziło się z wysnutymi przez niego wnioskami. Spora część jednak zauważyła podobieństwo pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Krzysztofem Ibiszem: 

Kuba, Ty jak Ibisz, coraz młodszy - pisali pod zdjęciem.

Internauci wyhaczyli jeszcze jeden szczegół. Bogdan Łyszkiewicz został przyrównany do zmarłego męża Yoko Ono: 

Bogdan Łyszkiewicz, polski John Lennon - czytamy w sekcji komentarzy.

Zobaczcie post Kuby.

 

Wy też dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz wideo Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?