Martyna Wojciechowska pozuje topless na okładce magazynu "Viva!". "Mężczyźni mówili mi jak żyć, co mi wolno"

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie najnowszej okładki magazynu "Viva!". Dodała do niej apel do wszystkich kobiet. Kolejny raz je wspiera.

Martyna Wojciechowska nie kryła swojego oburzenia po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, która w przypadku ciężkich wad i uszkodzeń płodu została uznana za niezgodną z Konstytucją RP. Dziennikarka otwarcie wspierała protestujące kobiety, a teraz została twarzą najnowszej okładki magazynu "Viva!", na której zapozowała topless. Wywiad i zdjęcia zostały zrobione jeszcze przed protestami, ale idealnie wpasowują się w obecną rzeczywistość.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła skomentowała wyrok TK i odniosła się do protestów kobiet. Zalała ją fala hejtu

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Martyna Wojciechowska naga na okładce "Viva!"

Martyna Wojciechowska zdjęcie okładki opublikowała na Instagramie. Opatrzyła je pięknym wpisem, który kieruje do wszystkich kobiet.

Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały, zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE. Odkąd pamiętam, mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież: „Co baba może o tym wiedzieć?!” - mówili.
DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy co jest dla nas dobre, prawda?
Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM - napisała Martyna.
 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Fani Martyny, podobnie jak ona, także popierają protesty. Pod postem pojawiło się wiele komplementów i miłych słów. 

Jest pani piękną i mądrą kobietą!
Pani Martyno, uwielbiam panią!
Ideał kobiety - komentują fani.

Ponadto na oficjalnym profilu gazety mogliśmy zobaczyć także kulisy sesji. Martyna prezentowała się znakomicie.

 

Warto tylko przypomnieć, że protesty kobiet trwają od tygodnia i nic nie wskazuje na to, by miały się zakończyć w najbliższym czasie.

Doda i Agata DudaDoda mocno uderza w rząd. "Będzie rosło w siłę aborcyjne podziemie". Oberwało się też Agacie Dudzie

Więcej o: