"Rolnik szuka żony". W najnowszym odcinku będzie się działo! Nie zabraknie czułości. Paweł pocałuje Magdę?

"Rolnik szuka żony". Najbliższy odcinek programu obejrzymy już w tę niedzielę. Co zadzieje się między bohaterami? Paweł spróbuje zbliżyć się do Magdy, a ona...?

Obecnie trwa siódma edycja programu "Rolnik szuka żony". Z każdym odcinkiem uczestnicy lepiej się poznają, a akcja coraz bardziej się rozkręca. Przypomnijmy, że celem jest tutaj nic innego, jak znalezienie miłości. 

Zobacz wideo

W ostatnim odcinku Magda pożegnała się z Mateuszem. I choć to ona jako pierwsza poinformowała kandydata o swojej decyzji, Mateusz przyznał jej rację i zgodził się, że brak im wspólnych tematów. Jednocześnie potwierdziły się domysły widzów na temat tego, że Mateusz wziął udział w programie jedynie dla zabawy. Mimo wszystko para rozstała się w zgodzie. 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Dwoje uczestników pojechało do domu. Dawid płakał przed kamerami, Magda poczuła ulgę

"Rolnik szuka żony". Paweł wykona pierwszy krok. Jak zareaguje Magda?

Ostatnia decyzja Magdy sprawiła, że zaostrzyła się rywalizacja między Adamem i Pawłem. Dotychczas wydawało się, że cała trójka nie jest w programie po to, by znaleźć miłość, a jedynie dla przedniej zabawy.

Nowy zwiastun wskazuje jednak na to, że w najbliższym odcinku to właśnie Paweł zdecyduje się wykonać odważny krok, który przybliży go do serca Magdy. Ta jednak nie będzie do końca pewna, czy zachowanie kandydata jest w pełni szczere. 

Nie czuję, żeby to było takie po prostu szczere, prosto z serca - przyznała Magda. 

Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszego odcinka telewizyjnego show.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Natalia pokazała zdjęcia ze ślubnej sesji. Zrobił je uczestnik tej samej edycji programu

Jak rozwinie się sytuacja? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę o 21:15.