Jolanta Kwaśniewska zaklęła na wizji. Powodem wyrok TK. "To będzie cytowane jako moja ważna wypowiedź"

Jolanta Kwaśniewska, będąc gościem w programie Moniki Olejnik, nie wytrzymała. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego użyła w "Kropce nad i" niecenzuralnych słów.

Jolanta Kwaśniewska kolejny raz odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który dokładnie 22 października orzekł, że aborcja z powodu wad płodu jest niezgodna z konstytucją. Była pierwsza dama gościła w środę w programie Moniki Olejnik "Kropka nad i". Opowiedziała o swojej ciąży i skomentowała strajk kobiet. Nie udało się wyzbyć emocji i po raz pierwszy zaklęła na wizji.

'Anioł na resorach'Blogerka z niepełnosprawnością o wyroku TK. "Obrońców życia zachęcam, by wspierali tych, którzy już żyją"

Jolanta Kwaśniewska zaklęła na wizji

Jolanta Kwaśniewska w obszernym wywiadzie odniosła się do własnej historii i realiach ciąż w latach 80. Możecie o tym więcej przeczytać TUTAJ.

Zobacz wideo Ścigaj: Wzięcie odpowiedzialności za decyzję o aborcji to sprawa kobiety

Żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego przyznała także że nie popiera wyroku Trybunału Konstytucyjnego i w pełni popiera protesty. Jest także załamana postawą rządzących, którzy tylko podburzają kobiety, zmuszając je do używania niecenzuralnych słów.

Kwaśniewska sama nigdy nie popierała przekleństw, ale ta sytuacja jest wyjątkowa.

Jestem wściekła. Jest we mnie ogrom takich negatywnych uczuć, których w sobie nie widziałam. Najkrócej powiedziałabym, to pewnie będzie gdzieś tam cytowane jako moja ważna wypowiedź, że po prostu jestem "wkur***na", jak większość Polek i Polaków.

Te słowa nie tylko zaszokowały prowadzącą Monikę Olejnik, ale i większość widzów. W końcu Jolanta Kwaśniewska to osobowość, która słynie z nienagannych manier. Sama uczyła ludzi zasad savoir-vivre i. Jednak nie da się ukryć, że obecna sytuacja w naszym kraju, nawet u najbardziej spokojnych ludziach budzi skrajne emocje.

Jolanta Kwaśniewska, Agata DudaJolanta Kwaśniewska komentuje wyrok TK w sprawie aborcji i odnosi się do Agaty i Kingi Dudy

Przypomnijmy, że w najbliższych dniach nadal planowane są strajki, do których dołączyli się już kibice, taksówkarze, rolnicy. Kobiety w proteście wspierają także mężczyźni i środowisko LGBT. Od siedmiu dni na ulicach są tysiące osób.

Więcej o: