Anna Mucha ma już dość. "Jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką". Wrzuciła zdjęcie topless

Anna Mucha ma dość. Z tego względu opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje topless.

Anna Mucha nigdy nie bała się głośno wyrażać swoich poglądów i często była uważana za jedną z bardziej kontrowersyjnych gwiazd. Aktorka nie ma również oporów, by prowokować i chętnie wrzuca odważne zdjęcia. Teraz również to zrobiła i pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym pozowała topless. W ten sposób chciała poinformować fanów, że ma już dość.

Anna MuchaAnna Mucha apeluje do protestujących

Zobacz wideo

Anna Mucha pozuje topless

Ostatnie dni były dla Anny Muchy bardzo intensywne. Aktorka nie tylko wróciła na plan "M jak miłość" po kilku miesiącach przerwy, ale też uczestniczyła aktywnie w protestach kobiet. Silne emocje dały jej jednak się we znaki, bo właśnie przyznała, że jest już "potwornie zmęczona". Humor poprawiły jej za to... urodziny Kim Kardashian.

Anna Mucha na protestachAnna Mucha protestuje na ulicach Warszawy. Zaapelowała do Kingi Dudy

Sorry Siostry! Wiem, że są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością... tak potwornie zmęczona i stęskniona za "normalnością", że aż się ucieszyłam, że Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! - napisała na Instagramie.
 

Aktorka wrzuciła też na InstaStories zdjęcie urodzinowe zdjęcie Kim Kardashian z siostrami w bikini. Celebrytka zrobiła niespodziankę swoim bliskim i z okazji swoich 40. urodzin zabrała ich na prywatną wyspę. Fakt ten oburzył internautów, którzy zarzucili Kim brak empatii. Zbulwersowani komentowali, że Kim nie powinna świętować w ten sposób w czasie światowej pandemii.

Zobacz też: Kim Kardashian kończy 40 lat. Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery? Ona pewnie wolałaby zapomnieć

Anna Mucha cieszy się z urodzin Kim KardashianAnna Mucha cieszy się z urodzin Kim Kardashian Instagram/taannamucha

Więcej o: