Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się! Ich związek trwał tylko trzy miesiące. "To nigdy nie było tak na poważnie"

Brad Pitt i Nicole Poturalski zakończyli swój przelotny romans. Zagraniczne media podają, że nigdy nie planowali stworzyć stabilnego związku.

Informacja o relacji Brada Pitta i Nicole Poturalski obiegła media pod koniec sierpnia. Związek aktora i modelki wzbudził ogromne kontrowersje, ponieważ 27-letnia Poturalski żyje w otwartym małżeństwie z niemieckim restauratorem-milionerem Rolandem Marym. Mężczyzna nie ma nic przeciwko, by jego żona i mama siedmioletniego Emila randkowała z gwiazdami Hollywood. Poturalski musiała zmierzyć się z krytyką internautów, którym nie podobał się fakt, że jest nową dziewczyną Brada, a w mediach pojawiło się nawet oświadczenie jej rodziców.

Brad Pitt i Nicole PoturalskiRodzice Nicole Poturalski komentują jej związek z Bradem Pittem. Co myślą o nowym partnerze córki?

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się

Wygląda na to, że kilkumiesięczny związek Brada Pitta i Nicole Poturalski to już historia. Jak podaje portal PageSix, ich relacja była jedynie przelotnym romansem:

To nigdy nie było tak na poważnie, jak mogło się wydawać. Związek zakończył się jakiś czas temu. To już naprawdę definitywny koniec.
Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

A zapowiadało się naprawdę pięknie. Brad i Nicole spędzili wspólnie urlop we Francji, gdzie aktor zabrał modelkę do zamku w Correns, który dzieli ze swoją byłą żoną Angeliną Jolie.

Na ich medialnym związku z pewnością skorzystał też mąż Poturalski. W swoich restauracjach sprzedaje wino sygnowane nazwiskiem Brada i Jolie, którego sprzedaż wzrosła po serii artykułów o romansie jego żony z aktorem. Filmowi Pan i Pani Smith kupili w 2011 roku posiadłość z winnicą i zamkiem i we współpracy z rodziną Perrin zaczęli produkować wino. "Jolie-Pitt & Perrin" znalazło się w karcie lokalu niemieckiego restauratora.

Brad Pitt, Angelina Jolie, Nicole PoturalskiMąż Nicole Poturalski sprzedaje w swojej restauracji wina Brada Pitta

Pitt i Poturalski pierwszy raz mieli spotkać się właśnie w berlińskiej restauracji męża modelki. Aktor pojawił się tam w sprawie biznesowej i przy okazji wziął numer od pięknej 27-latki.

Przypomnijmy, że mająca polskie korzenie Nicole Poturalski odniosła się do sytuacji w Polsce, związanej z wyrokiem Trybunału Konstystucyjnego w sprawie aborcji.

Zobacz też: Dziewczyna Brada Pitta wspiera Polki! Tym razem dodała post po polsku

Spodziewaliście się, że nowy związek Brada Pitta tak szybko się zakończy?

Trwa strajk kobiet - tu możesz śledzić wydarzenia. Gazeta.pl daje swoje wsparcie.

Więcej o: