Zofia Zborowska pokazała luksusową sypialnię. Ma ogromne małżeńskie łoże. Przyłapała w nim swojego psa: Hańba!

Zofia Zborowska pokazała na Instagramie kolejne pomieszczenie nowego domu. W sypialni, w wielkim łóżku wylegiwała się jej ukochana suczka Wieśka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zamieszkali niedawno w nowym domu pod Warszawą. Aktorka na instagramowym profilu pokazywała już kuchnię, w której połączyła klasykę z nowoczesnością i użytecznością. Szafki i płytki w kolorze butelkowej zieleni sprawiają, że w pomieszczeniu panuje przyjemna atmosfera. Nieco bardziej ekstrawaganckie rozwiązanie zastosowano w łazience. Pomieszczenie wyłożone jest lastryko, a niezabudowana wanna i prosta umywalka to elementy wyposażenia, dzięki którym łazienka wygląda prawie jak SPA.

Zofia Zborowska pokazała luksusową sypialnię. W jej małżeńskim łożu wyleguje się Wieśka

Aktorka tym razem pokazała na InstaStories fragment swojej sypialni. W pokoju znajduje się ogromne małżeńskie łóżko, a pomieszczenie utrzymane jest w ciemnych kolorach. Ściana za zagłówkiem wyłożona jest szarymi kafelkami, a na szafce nocnej o prostokątnej bryle znajduje się zdjęcie w ramce.

Zobacz też: Zofia Zborowska wspomina ślub. Ojciec odprowadził ją do ołtarza w rytm muzyki z "Króla Lwa": Płaczę za każdym razem

Przytulna sypialnia różni się od pozostałych pomieszczeń domu, które Zborowska dotychczas pokazała w sieci. Postawiono tutaj na prostotę oraz ciemne kolory, które z pewnością sprzyjają relaksowi.

Zobacz wideo Zofia Zborowska nagrała swojego psa wylegującego się w łóżku. Przy okazji pokazała sypialnię

33-latka uwieczniła w relacji ukochaną suczkę Wieśkę. Czworonóg wylegiwał się w małżeńskim łożu Wronów i nic nie robił sobie z uwag swojej pani:

Ten pies jest po prostu jedyny w swoim rodzaju. Tak, o tobie mówię. Andrzej już na dole, ja już po prysznicu, a ty po prostu ani nie pościelisz łóżka, ani nie wstaniesz. Hańba! - żartowała Zborowska na InstaStories

Wieśka w sypialni Zofii Zborowskiej i Andrzeja WronyWieśka w sypialni Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony Instagram/zborowskazofia

Wieśka to prawdziwa gwiazda wśród psów. Ma nawet własne konto na Instagramie, które obserwuje już ponad 90 tysięcy internautów. Psia influencerka została adoptowana przez Zborowską w styczniu 2013 roku. Suczka miała wtedy około roku. Na Instagramie psiej gwiazdy można zobaczyć jej zdjęcia z różnymi sławami, między innymi z Mają Bohosiewicz i Pawłem Delągiem. Wylegiwanie się w łóżku Wronów jedynie potwierdza, że suczka uwielbia gwiazdorską wygodę.

Zobacz też: Andrzej Wrona sam zaprojektował sobie kanapę. Jest w niej barek oraz kontakty do prądu. "Gniazdo Wrony"

Z pewnością wylegiwanie się w luksusowych wnętrzach ułatwiło Wieśce naładowanie baterii. A Wam podoba się sypialnia Wronów?

Trwa strajk kobiet - tu możesz śledzić wydarzenia. Gazeta.pl daje swoje wsparcie.

Więcej o: