Mery Spolsky u Kuby Wojewódzkiego. Maleńczuk: Ona jest inteligentna, a to niedorzeczne jeśli chodzi o kobiety

Mery Spolsky pojawiła się we wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Stanowiła spory kontrast wobec innego gościa - Macieja Maleńczuka. Wojewódzki znalazł jednak sporo podobieństw między artystami.

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego na kanapie jak zwykle zasiadła dwójka gości. Jedna część należała do Macieja Maleńczuka, z kolei po drugiej stronie zasiadła Mery Spolsky - wokalistka, która od kilku lat pnie się po szczeblach kariery. 

Mery Spolsky u Kuby Wojewódzkiego

Mery Spolsky ma 27 lat i od zawsze mieszka w Warszawie. Tak naprawdę nazywa się Maria Żak. Mając 14 lat zaczęła naukę gry na gitarze, którą otrzymała od ojca. Od 2014 działa pod pseudonimem Mery Spolsky, a liczne nagrody i występy na festiwalach otworzyły jej ścieżkę do największych scen muzycznych w Polsce.

 

U Wojewódzkiego zasiadła obok Macieja Maleńczuka, który gościł u showmana już kilka razy. Dla wokalistki był to z kolei debiut w programie, jednak to wcale nie sprawiło, że czuła się mniej komfortowo podczas przepytywania przez showmana.

To moja ulubiona artystka młodego pokolenia. Ona jest inteligentna, co jest często niedorzeczne jeśli chodzi o kobiety - specyficznie skomplementował Maleńczuk.

Wojewódzki porównał do siebie artystów i stwierdził, że zarówno Mary, jak i Maleńczuk, mają ze sobą wiele wspólnego.

Cieszę się z tego, że mogę szokować jak on, mówić, co myślę, nie boje się tej bezpośredniości - mówiła wokalistka.

Zasadne porównanie?

Zobacz też: "Kuba Wojewódzki". Krzysztof Zalewski dał się namówić na rozmowę o synu. "Bezmiar odpowiedzialności lekko mnie przeraża"

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.