Emily Ratajkowski spodziewa się pierwszego dziecka. "Nie poznamy jego płci, dopóki nie skończy 18 lat"

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Gwiazda opowiedziała o dziecku w amerykańskim wydaniu magazynu "Vogue".

Emily Ratajkowski zaskoczyła wszystkich tak pozytywną informacją. Przez kilka miesięcy do mediów nie przedostało się ani jedno zdjęcie ciężarnej modelki lub chociażby mała plotka. 29-latka wszystko bardzo skrupulatnie sobie zaplanowała, bowiem swoją małą tajemnicę zdradziła dopiero na łamach amerykańskiego "Vogue'a". Przy okazji otworzyła się na temat pierwszej ciąży.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski zostanie mamą! Ciążowymi krągłościami pochwaliła się w "Vogue'u"

Emily Ratajkowski opowiedziała o ciąży

W poniedziałek wieczorem znana na całym świecie modelka poinformowała fanów oraz media o swojej ciąży. Od tamtej pory na jej profilu na Instagramie pojawiło się już kilka ciążowych fotografii, a nawet filmików. Natomiast w najnowszym wydaniu magazynu "Vogue" możemy nie tylko podziwiać delikatną i kobiecą sesję, ale również przeczytać obszerny wywiad. To właśnie w nim Ratajkowski opowiedziała o pierwszym dziecku. Nawiązała między innymi do jego płci.

Kiedy ja i mój mąż mówiliśmy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwszym pytaniem po złożeniu gratulacji, było zazwyczaj "Chcielibyście chłopca czy dziewczynkę?" Odpowiadaliśmy, że nie poznamy płci dziecka, dopóki nie skończy 18 lat i samo nam o tym nie powie - można przeczytać.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska skomentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego

Przyszła mama zdradziła także, jak się czuje.

Nie ma nikogo, kto mógłby to ze mną dzielić - ostry ból w dole brzucha, który pojawia się nagle, nie wiedzieć skąd, gdy oglądam film albo bolesny ciężar piersi, który wita mnie każdego poranka.

Emily w ciąży wygląda przepięknie. Przyszłej mamie oraz dziecku życzymy dużo zdrowia. Już nie możemy doczekać się ich pierwszych wspólnych fotografii.

Zobacz wideo Niedawno Basia Kurdej-Szatan powitała na świecie synka
Więcej o: