"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazuje, jak buduje się jej nowy dom. "Praca szybko idzie"

Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" pokazała, na jakim etapie jest budowa jej domu.

Każdy fan i zapalony widz programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zna rodzinę Bardowskich. Para poznała się w czasie drugiej edycji miłosnego show, zakochała się w sobie i wzięła ślub. Cztery lata temu powitała na świecie pierwsze dziecko - synka Jasia, a jesienią ubiegłego roku ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Nic więc dziwnego, że Bardowscy postanowili wybudować nowy, duży dom, a budowę chętnie relacjonują w mediach społecznościowych.

Profil 'Rolnik szuka żony' na Facebooku ; Instagram/mat_rolniq"Rolnik szuka żony". Mateusz nie rozpacza po eliminacji z programu. Woli towarzystwo kolegów

Anna Bardowska pokazała budowę domu

Ania od udziału w programie aktywnie prowadzi konto na Instagramie, pokazując przy tym codzienne życie na wsi. Teraz czas poświęca budowie domu. Choć do końca jeszcze wiele zostało, z każdym dniem jest coraz bliżej zamieszkania w upragnionym domu.

Praca na górze szybko idzie, już mamy zamontowane wszystkie okna dachowe - mówiła Ania.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

Przypomnijmy, że Ania i Grzesiek zdecydowali, że dom będzie bardzo nowoczesny i przestronny. Zamiast grzejników zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe, a tradycyjne fundamenty zastąpi płyta fundamentowa. Oprócz tego będą mieli duży salon z oknami, przestronną kuchnię i wiele pokoi na górze.

Dzisiaj kanalizacja, czego ja się naprawdę tak panicznie boję, bo wiem, że jak teraz jakiś błąd powstanie, to na przykład w kuchni nie będzie zlewu - mówi przejęta Bardowska na swoim kanale na YouTubie.

My już nie możemy się doczekać końcowego efektu. Na szczęście medialne małżeństwo z pewnością pochwali się nim w mediach społecznościowych. Na co wierni widzowie programu "Rolnik szuka żony" tylko czekają.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Widzowie są poirytowani zachowaniem Macieja