Karolina Micuła pokazała nagi biust podczas protestu kobiet po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. "No, nie znudzi mi się nigdy"

Aktorka Karolina Micuła wspiera protesty kobiet w dosadny sposób. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w półnagiej odsłonie.

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji wywołała falę protestów w całym kraju. Zarówno w większych, jak i mniejszych miastach organizowane są "spacery", w których biorą udział osoby niezgadzające się z decyzją Trybunału. Przypomnijmy, że według orzeczenia, aborcja w przypadku ciężkich wad płodu, jest niezgodna z Konstytucją RP, co doprowadziło do niemalże całkowitego zakazu aborcji w Polsce.

Zobacz wideo

Do protestów dołącza wiele znanych osób, które wspierają działania w mediach społecznościowych, a także pojawiają się w terenie, by iść ramię w ramię z pozostałymi uczestnikami. Aktorka Karolina Micuła poszła jednak o krok dalej.

Zobacz też: Oliwia z "Love Island" na proteście, a hejterka się czepia. Poszło o kadr. Odpowiedź? "I z gołą d*pą zapozuję, żeby nagłośnić sprawę"

Karolina Micuła protestuje przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Karolina Micuła to aktorka i wokalistka, która ma na swoim koncie niemało sukcesów. Występowała w Konkursie Przeglądu Aktorskiej Piosenki, zdobywała aktorskie wyróżnienia. Kobieta znana jest także ze swojej działalności społecznej - od lat działa na rzecz kobiet. Aktywistka nie tylko wspiera Ogólnopolski Strajk Kobiet, ale też Marsze Równości i Centrum Praw Kobiet.

Zobacz też: Kasia Tusk była na proteście i napisała do taty. "Tatulku, w Gdyni tłum". Odpowiedź Donalda Tuska porusza

W ostatnich dniach Polskę obiegło zdjęcie z udziałem Karoliny, która podczas protestu na warszawskich ulicach weszła na samochód i pokazała nagie piersi. Fotografię wykonała aktorka znana z kabaretu "Słuchajcie", Katarzyna Piasecka.

No, nie znudzi mi się nigdy - czytamy na profilu Micuły.
 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele słów popierających działanie aktywistki. 

Niech będzie o nas głośno! Brawo. Jest moc!
To zdjęcie jest kwintesencja naszej rewolucji.
Rewolucja jest kobietą! - pisali internauci.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Julia Wieniawa wsparła protest kobiet. Zrobiła to nie tylko za pomocą słów

Jak wynika z instagramowych relacji, zdjęcie zostało wielokrotnie udostępnione przez osoby wspierające protesty. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA