"DD TVN". Filip Chajzer nie pojawił się w programie. Małgorzacie Ohme partnerował inny prezenter. Mamy komentarz

Poniedziałkowe wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziła Małgorzata Ohme, a wielkim nieobecnym był Filip Chajzer. Dziennikarza zastąpił jego redakcyjny kolega.

Poniedziałkowe wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziła Małgorzata Ohme, jednak u jej boku zabrakło Filipa Chajzera, z którym od września 2019 roku tworzy ekranową parę. Zastąpił go Damian Michałowski, który na co dzień prowadzi program w duecie z Pauliną Krupińską. Wiemy, kiedy Chajzer wróci na antenę.

"Dzień dobry TVN": Damian Michałowski zastąpił Filipa Chajzera

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiło się zdjęcie Damiana Michałowskiego i Małgorzaty Ohme, którzy w chwilowym duecie przywitali widzów śniadaniowego formatu:

Witamy się z Wami w poniedziałek. Gosia Ohme i Damian Michałowski poprowadzą dzisiejszy program, to będzie dobry dzień - czytamy w opisie zdjęcia.
Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

Według zapowiedzi na stronie "Dzień dobry TVN", Filip Chajzer wróci na antenę TVN już we wtorek. Tymczasem Paulina Krupińska oglądała poniedziałkowe wydanie śniadaniówki w swoim domu, co pokazała na Instagramie. Wrzuciła na relację zdjęcie telewizora, na którym widać "nową parę prowadzących". Do fotografii dołączyła wymowny opis:

Gosiu, wyglądasz cudownie - komplementowała zastępującą ją koleżankę.

Małgorzata Ohme, Damian MichałowskiMałgorzata Ohme, Damian Michałowski Instagram/pkrupinska

Plotek skontaktował się z Pauliną Krupińską, która przyznała, że jej rozłąka z Damianem Michałowskim jest tylko chwilowa:

Mamy dyżur w środę i w czwartek. Dzisiaj Damian jednorazowo zastąpił Filipa. Jutrzejsze wydanie poprowadzi Gosia i Filip - przyznała Krupińska w rozmowie z Plotkiem

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadebiutowali w "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2019 roku. Para miała okazję ze sobą współpracować przy produkcji programu "Big Brother". Oryginalne poczucie humoru prowadzącego spotkało się z mieszanym odbiorem widzów śniadaniowego formatu. Niektórzy obawiali się, że jego żarty mogą znacznie wpłynąć na poziom śniadaniówki.

Przypomnijmy, że od kilku dni w kwarantannie przebywa Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących program. Dziennikarka jest zakażona koronawirusem.

Zobacz też: Anna Kalczyńska zniknęła z "DDTVN". Ma już wynik testu na COVID. Pozytywny. Zapowiedziała, co zrobi po wyzdrowieniu