Iga Świątek nie odpuszcza nawet na urlopie. Została przyłapana na przygotowaniach do kolejnego turnieju

Iga Świątek po niesamowitym sukcesie postanowiła udać się na zasłużony odpoczynek. Paparazzi przyłapali młodą gwiazdę tenisa podczas treningu. Czyżby były to przygotowania do kolejnego turnieju?

Ostatnie tygodnie dla Igi Świątek były czasem wielu wrażeń. Ogromny stres mieszał się z niepohamowanymi wybuchami radości. O wielkim sukcesie młodej polskiej tenisistki usłyszał już cały świat. Po męczących dniach spędzonych na wywiadach, dotyczących niebywałego wyczynu, Iga pojechała nad Bałtyk, aby odpocząć z dala od obowiązków. Świątek została zauważona w Juracie na korcie oraz joggingu wzdłuż plaży. 

Zobacz wideo Świątek wygrała Roland Garros. "Kiedyś przetrwała mentalny kataklizm"

Iga Świątek wybrała się nad polskie morze

W celu regeneracji po ostatnich wydarzeniach, Iga zdecydowała się spędzić kilka dni urlopu nad Morzem Bałtyckim, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Wolne dni nie trwały jednak długo. Świątek po krótkim lenistwie dołączyła do sztabu szkoleniowego.

Iga Świątek zamiast odpoczywać... gra w tenisa

Najwyraźniej 19-letniej sportsmence nie w głowie dłuższy wypoczynek. Iga już wznowiła treningi. Korzystając z pustych plaż, Świątek w asyście trenerów wybrała się na bieg brzegiem morza. Paparazzi przyłapali również wschodzącą gwiazdę sportu na korcie tenisowym, gdzie uśmiechnięta wykonywała kolejne uderzenia. Dziewczyna nie marnuje czasu i po krótkim odpoczynku wraca do gry. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w drugiej połowie stycznia polska tenisistka wystartuje w Australian Open.

ZOBACZ TEŻ: Iga Świątek świętuje na Instagramie. Pokazała zdjęcie zrobione tuż po wygranej. Żartowała już chwilę po zejściu z kortu.