Monika Mrozowska nie chce rodzić naturalnie. Wszystko przed pandemię. "Rodzenie w maseczce? Nie mieściłoby mi się w głowie"

Monika Mrozowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o czwartej ciąży. Aktorka przyznała, że nie zamierza rodzić naturalnie.

Kilka dni temu Monika Mrozowska pochwaliła się radosną wiadomością. Gwiazda znana z serialu "Rodzina zastępcza" jest w czwartej ciąży. Trzeba przyznać, że dosyć długo udało jej się to utrzymać w tajemnicy, bowiem na najnowszych zdjęciach w bikini wyraźnie już widać ciążowe krągłości. 40-latka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o planach na zbliżający się poród. Przyznała, że zdecydowała się na cesarskie cięcie.

Monika Mrozowska nie urodzi naturalnie

Serialowa Majka w rozmowie z Marcinem Cejrowskim zdradziła, że czwartego dziecka nie zamierza urodzić naturalnie. Podkreśliła, że dzięki tej opcji będzie mogła sobie wszystko na spokojnie zaplanować.

Jestem po trzech cesarskich cięciach, które nie były moim pomysłem, ale tak zadecydowali lekarze. Teraz mój poród również odbędzie się przez cesarskie cięcie. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa, że będę dokładnie znała dzień i godzinę, kiedy się to odbędzie - powiedziała.
Zobacz wideo Monika Mrozowska ma piękne mieszkanie

Monika dodała, że nie wyobraża sobie rodzić naturalnie w czasach pandemii.

Mam koleżanki, które w okresie pandemii rodziły naturalnie. Rodzenie w maseczce? No, to coś, co nie mieściłoby mi się w głowie. To zmartwienie i problem gdzieś tam mnie omija. W całej tej sytuacji dalej jestem spokojna - podsumowała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ TEN ARTYKUŁ: Joanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie sprzed lat, gdy występowała w programie "Tik-Tak". Nie tylko ona zaczynała tam karierę

Co myślicie o jej postawie? My oczywiście życzymy Monice dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Więcej o: