Gwiazda "Harry'ego Pottera" zdradziła szczegóły ciężkiego porodu: Doświadczenie upokarzające. Pokazała zdjęcie z sali

Jessie Cave, która zasłynęła z roli dziewczyny Rona w filmach o Harrym Potterze, niedawno przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Poród okazał się dla niej traumatycznym przeżyciem.

Jessie Cave znana jest wszystkim fanom serii filmów o Harrym Potterze. Brytyjska aktorka wcieliła się w rolę Lavender Brown, uczennicy szkoły magii. 33-latka znana jest nie tylko z aktorskich osiągnięć, ale także ze szczerego komentowania rzeczywistości i otwierania się przed fanami na temat życia prywatnego. Gwiazda, którą na Instagramie śledzi blisko 140 tysięcy obserwujących, niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Poród Abrahama Benjamina okazał się ciężkim doświadczeniem.

Zobacz też: Lara Gessler urodziła córkę. Znajoma ujawniła szczegóły

Jessie Cave, znana z "Harry'ego Pottera", opowiedziała o ciężkim porodzie

Aktorka i jej partner, komik Alfie Brown, oznajmili w czerwcu, że spodziewają się kolejnego dziecka. Od tamtego momentu Cave skrupulatnie dokumentowała w sieci swoją ciążę i opowiadała fanom o towarzyszących jej stanach. Syn aktorki i komika przyszedł na świat 21 października, a jego mama zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie z sali porodowej, na którym trzyma noworodka. Przyznała również, że poród był bardzo ciężki:

Nasz synek urodził się we wczesnych godzinach porannych, zaledwie 40 minut po tym, jak odeszły mi wody. [...] To było zupełnie inne doświadczenie niż przypadku moich pierwszych dwóch porodów... O wiele bardziej upokarzające, przerażające i poza moją kontrolą - przyznała gwiazda "Harry'ego Pottera".
Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród

Chłopiec musiał nieco dłużej pozostać w szpitalu, ale aktorka jest dobrej myśli:

Obecnie jesteśmy na oddziale noworodków, ale on jest silnym chłopcem i jest to teraz dla niego najbezpieczniejsze miejsce.

Cave podziękowała również swojemu mężowi, który zdążył uchwycić kadr po narodzinach dziecka. Rozłąka z synem była dla aktorki bardzo bolesna:

Dziękuję Alfiemu za bycie tak cudownym (ponownie) i zrobienie tego zdjęcia kilka sekund po urodzeniu i chwilę przed wyrwaniem go z naszych ramion... Szczerze, jeden z najtrudniejszych momentów w moim życiu. Miejmy nadzieję, że niedługo będzie z nami.
 

Zobacz też: "Harry Potter". Dziś ciężko poznać aktora wcielającego się w filmowego Goyle'a. Joshua Herdman to prawdziwy przystojniak!

Jessie Cave otwarcie mówi o swoich trudnych doświadczeniach. W dostępnym na YouTube podcaście swojej siostry przyznała, że gdy miała 14 lat została zgwałcona przez swojego trenera tenisa. Dodała również, że choć wciąż odczuwa psychiczne konsekwencje tamtego wydarzenia, seksualna napaść jej nie zniszczyła. Aktorka ułożyła sobie życie z o cztery lata młodszym komikiem, a owocami ich związku są: syn Donnie, córka Magot, a od niedawna mały Abraham Benjamin.

Więcej o: