Maja Bohosiewicz poniżyła kobiety na InstaStories. Sugeruje, że te bezrobotne płacą ciałem za podróże

Maja Bohosiewicz chętnie publikuje w sieci posty, w których pokazuje swoje luksusowe życie u boku przystojnego męża. Siostra Soni ostatnio opublikowała "żart", który nie spodobał się między innymi Mai Staśko.

To z pewnością nie jest najlepszy czas dla Mai Bohosiewicz. Celebrytka ostatnimi wpisami w sieci kilkukrotnie naraziła się na krytykę ze strony internautów. Dostało jej się między innymi za promowanie koleżanki-dietetyczki na profilu Maffashion i wprowadzanie obserwatorów blogerki modowej w błąd.

ZOBACZ TEŻ: Spięcie Maffashion i Mai Bohosiewicz pod postem blogerki. Poszło o zażywanie suplementów podczas karmienia piersią 

Wcześniej obserwatorkom Mai nie spodobały się jej żarty o kobietach. Bohosiewicz wyśmiała jedną ze swoich klientek, sugerując, że dziura w leginsach z jej sklepu, które reklamowała, może być spowodowana... otyłością kupującej.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz pokazała "polskie morze". Pod presją internautów usunęła zdjęcie i przeprosiła. Poszło o dwie kobiety w bikini

CZYTAJ TEŻ: Maja Bohosiewicz w ogniu krytyki. Żartowała z koleżanką: Duża noga, duża dziura. Klientki jej sklepu są wściekłe

Maja Bohosiewicz poniżyła kobiety obrzydliwym memem

Choć Maja Bohosiewicz w opisie swojego profilu na Instagramie na pierwszym miejscu umieściła rzeczownik "feministka", jej ostatnie InstaStories z feminizmem ma niewiele wspólnego. Ba! Nawet fanki Mai Bohosiewicz dały jej do zrozumienia, że płytkie i obraźliwe żarty, które im serwuje, nie są dla nich zabawne. Celebrytka zdaje się jednak nic sobie nie robić z opinii obserwatorów.

Maja Bohosiewicz z mężemWłoskie amory Mai Bohosiewicz i jej męża. Tomasz Kwaśniewski złapał ją za piersi

Bohosiewicz znów opublikowała na InstaStories krzywdzący obrazek, który poniża bezrobotne kobiety i sugeruje, że płacą ciałem za podróże. Śmiało można tu mówić o slut-shamingu, czyli działaniu mającym na celu wywołanie poczucia winy u kobiet, które otwarcie mówią o swoim życiu erotycznym lub świadczą usługi seksualne.

Niefortunny żart Mai nie spodobał się Mai Staśko:

Już nie wspominając o tym, że takie laski zwykle mają po prostu bogatych rodziców/mężów/partnerów. Ale spoko, zawsze lepiej poniży kobiety ze względu na ich seksualność, niż powkurzać się na nierówności społeczne. Bo przecież to takie śmieszne, że kobieta robi l*da, no boki zrywać i szczyt upokorzenia - pisze aktywistka.

Bohosiewicz nie zdecydowała się odpowiedzieć Staśko.

Zobaczcie mem. Tym razem przesadziła?

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz instagram.com

Maja Bohosiewicz, Maja StaśkoMaja Bohosiewicz, Maja Staśko instagram.com