Alicja Bachleda-Curuś sama obcięła sobie włosy. "Super zmiana!". Przy okazji pokazała fragment kuchni

Alicja-Bachleda Curuś ma nową fryzurę. Udana metamorfoza?

Alicja Bachleda-Curuś jest dość powściągliwa, jeśli chodzi o pokazywanie życie prywatnego w mediach społecznościowych. Aktorka stroni też od udzielania długich, intymnych wywiadów. Nie ma się więc co dziwić, że każdy jej kolejny post na Instagramie jest nie lada gratką dla fanów. Dodajmy, że instagramowy profil gwiazdy śledzi już grubo ponad 100 tysięcy osób.

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nową fryzurą

Jesień to dla wielu kobiet czas na zmianę fryzury. Z tego samego założenia wyszła ostatnio Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka sama obcięła sobie włosy, a efektem końcowym pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

 
Ciach, ciach. To był czas na zmianę - dopisała.

Trzeba przyznać, że aktorka ma bardzo wprawną rękę i zafundowała sobie cięcie na miarę prawdziwej fryzjerki. W komentarzach pod zdjęciem niemal od razu posypały się komplementy od internautów.

Super zmiana!
Prawdziwie piękna.
Najskromniejsza i najpiękniejsza Polska aktorka - czytamy.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Naszej uwadze nie umknął też pewien szczegół. Gwiazda zapozowała w kuchni, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak mieszka. Wygląda na to, że dominuje kolor biały i jego odcienie. Nie brakuje też stylowych, nowoczesnych żyrandoli. Podoba wam się taki styl?

Więcej o: