Amerykańska gwiazda niedawno została mamą. Dopiero teraz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Raperka kilka tygodni temu powitała na świecie pierwsze dziecko. Płeć i imię nadal są owiane tajemnicą.

Nicki Minaj dała się poznać jako kolorowa i dość kontrowersyjna, nawet jak na amerykańskie standardy, gwiazda. Odważne kreacje i wulgarne piosenki to jej znaki rozpoznawcze. W ostatnim czasie kariera raperki wyraźnie zwolniła jednak tempa. Jakiś czas temu Minaj zapowiedziała nawet, że robi sobie przerwę, a niedługo po tym, ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz spotkała się z Nicki Minaj. Tak wokalistka bawiła się na koncercie zagranicznej gwiazdy

Nicki Minaj po raz pierwszy wrzuciła do sieci zdjęcie dziecka

Nicki Minaj, mimo ogromnej popularności, udaje się strzec prywatności. Tak naprawdę niewiele wiadomo o jej związkach, toteż ogromnym zaskoczeniem była wiadomość, że raperka jest w ciąży. Nie wiemy, kiedy pociecha Minaj przyszła na świat. Media poinformowały o powiększeniu rodziny gwiazdy na początku października.

ZOBACZ: Nicki Minaj urodziła! Piosenkarka i Kenneth Petty przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Dopiero teraz świeżo upieczona mama postanowiła pochwalić się w sieci pierwszym zdjęciem dziecka. Na tę chwilę nie jest znana płeć, ani imię. Nie wygląda też na to, żeby Minaj planowała epatować rodzicielstwem w mediach społecznościowych. Wspomniane zdjęcie pokazuje bardzo niewiele. Widzimy na nim małą stopę dziecka oraz dłoń starszej osoby, być może babci lub dziadka.

 
Szczęśliwej rocznicy, kochanie - czytamy obok uroczej fotki.

Opis zdjęcia nawiązuje najpewniej do rocznicy ślubu Nicki Minaj Kennetha Perry. Para pobrała się w październiku ubiegłego roku. Spodziewaliście się, że kontrowersyjna raperka stanie się przykładną żoną i matką?

Więcej o: