Kuba Wojewódzki z tupetem powtarzał przy Królikowskim "Wieniawa". Udana prowokacja? Aktor milczał, ale zobaczcie jego minę

W wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego gościli Antek Królikowski i Krzysztof Czeczot. Nie zabrakło pytań o Julię Wieniawę, jednak jej były chłopak sprawnie wybrnął z sytuacji.

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" na kanapie samozwańczego króla TVN-u gościł Antek Królikowski i Krzysztof Czeczot. Były chłopak Julii Wieniawy opowiedział między innymi o swojej współpracy z Patrykiem Vegą, a także nawiązał w rozmowie do zmarłego w lutym ojca, Pawła Królikowskiego. Prowadzący program showman na początku starał się nie wypytywać o poprzednie związki Antka, jednak jego ciekawość ostatecznie wygrała.

Zobacz też: Antek Królikowski u Kuby Wojewódzkiego. Dwuznaczne pytanie o Julię Wieniawę: Kojarzysz "Lalkę"? Chyba niejedną

Kuba Wojewódzki robił aluzje na temat Julii Wieniawy

Pod koniec programu Kuba Wojewódzki pokazał fragment zapowiedzi serialu audio "Lalka", w którym główne role zagrali Julia Wieniawa i Adam Woronowicz. Reżyserem serialu był siedzący na kanapie Czeczot, co dla Wojewódzkiego stało się pretekstem do wypytywania o Wieniawę: 

Antek, Ty kojarzysz "Lalkę" - chyba niejedną nawet - zażartował Kuba.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Screen TVN Player/Kuba Wojewódzki

Antek, który obecnie związany jest z Joanną Opozdą, najwyraźniej nie był zachwycony pytaniem i poczuł się nieco niezręcznie. Reakcja aktora jednak nie powstrzymała Kuby przed drążeniem tematu. Prowadzący kilkukrotnie i z przekąsem powtarzał, że w serialu wystąpiła była dziewczyna Królikowskiego. Za każdym razem gdy wymieniał jej nazwisko obserwował minę Antka.

Przypomnijmy: Wieniawa jako Łęcka... […] Julia Wieniawa, Adam Woronowicz, Wiktor Zborowski, Basia Kurdej-Szatan. [...] Porwałeś się na "Lalkę" i Julię Wieniawę, bardzo młodą aktorkę. […] Jestem bardzo dyskretny żadnej aluzji nie zrobiłem. Cały czas mnie kusi, ale nic nie powiem. […] Szanujmy uczucia... Julia Wieniawa - zwracał się do Czeczota, reżysera projektu i przy okazji patrzył na nieco zawstydzonego Królikowskiego
Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Po chwili wręczył Antkowi płytę, po czym dodał:

Tam niestety nie czyta Wieniawa, tylko ja.

Królikowski nie miał zamiaru kontynuować tematu:

No trudno - odparł lakonicznie.

Zobacz też: Joanna Opozda popija wino w bardzo skąpej kreacji. Sądząc po reakcji Antka, uwielbia ją w takiej wersji

Prowadzący na koniec show półżartem przeprosił Antka za mnóstwo aluzji do jego byłej dziewczyny i przesadne akcentowanie jej nazwiska. Aktor jednak najwyraźniej nie był zaskoczony faktem, że rozmowa zeszła na taki tor.

Lubicie poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego? Tym razem przesadził?

Więcej o: