"Rolnik szuka żony". Marlena radykalnie skróciła włosy. "Po roku nadszedł czas na zmiany"

Marlena Bazylczuk z programu "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę fryzury. Ścięła swoje długie włosy i przekazała je na rzecz Fundacki Rak'n'Roll.

Program "Rolnik szuka żony" okazał się wielkim hitem stacji TVP, dzięki któremu polski show-biznes wzbogacił się o kolejnych celebrytów. Niektórzy z uczestników rzeczywiście mogą pochwalić się prężnie rozwijającą się karierą na Instagramie, gdzie chętnie wstawiają zdjęcia zawierające lokowanie produktów. Ostatnio głośno było o Małgorzacie Borysewicz, która zażądała pieniędzy za krótki wywiad. Świeżo upieczona mama wytłumaczyła się z cennika wywiadów w jednym z instagramowych postów.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Na Małgosię wylał się hejt za odpłatne wywiady. Broni jej inna uczestniczka. "Pamiętam hektolitry szamba"

Niektórzy byli uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" być może nie cieszą się aż tak ogromnym zainteresowaniem mediów, jednak wciąż prężnie działają w sieci i co jakiś czas przypominają o swoim istnieniu. Marlena Bazylczuk nie znalazła w programie miłości życia, a jej związek z Sewerynem zakończył się w momencie, gdy odkryła, że rolnik utrzymuje kontakt z byłą partnerką. Miłosny zawód nie zniechęcił jej jednak do poszukiwań drugiej połówki. Na początku roku kobieta związała się z Błażejem Biegankiem, finalistą Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. Mężczyzna przyznał w rozmowie z Plotkiem, że żyje z Marleną na odległość, jednak dystans nie stanowi dla nich problemu.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Zobacz też: Chłopak Marleny z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak wygląda ich związek. "Wszystko przekształca się we wspólną przyszłość" [TYLKO U NAS]

Na instagramowym profilu Marleny, przepełnionym zdjęciami jej florystycznych dzieł, pojawiła się ostatnio bardzo wymowna relacja. Kobieta aktywnie wspomaga osoby chore na nowotwory.

"Rolnik szuka żony". Marlena Bazylczuk obcięła włosy. Przekaże je na peruki dla chorych na raka

Bazylczuk znacznie skróciła swoje długie włosy, a zdjęcia z metamorfozy pokazała na InstaStories. Uczestniczce szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyświecał szczególny cel. Nie była to bynajmniej klasyczna wizyta u fryzjera, ponieważ celebrytka oddała swoje włosy fundacji "Rak'n'Roll", która przeznaczy je na peruki dla kobiet walczących z nowotworami. Trzeba przyznać, że włosy znacznie straciły na długości i objętości, a dumna ze swojej decyzji Marlena pokazała fanom garść obciętych warkoczy.

Po roku nadszedł czas na zmiany. 35cm ścięte. Cudownie się dzielić. Oddanie włosów na fundację to wspaniały gest i cudowne doświadczenie. Uszczęśliwia nie tylko dawce, ale przede wszystkim osobę, które na nie czeka - napisała Marlena i pochwaliła się swoją nową, krótszą fryzurą.
 

Zobacz też: Zuzanna Kołodziejczyk z "Top Model" ścięła włosy. Nie chodzi tu o zachciankę. "Super gest. BRAWO!"

Gwiazdy i celebryci coraz chętniej angażują się w inicjatywę Fundacji Rak'n'Roll. Włosy na peruki oddała między innymi Zuzanna Kołodziejczyk oraz Natalia Nykiel. To z pewnością postawa godna naśladowania.

Więcej o: