Weronika Ciechowska jest w ciąży! Córka Grzegorza Ciechowskiego zdradziła płeć dziecka

Córka Grzegorza Ciechowskiego spodziewa się dziecka. Pociecha przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Już niebawem do grona mam dołączy Weronika Ciechowska - córka Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego. Na jej instagramowym profilu pojawiły się już zdjęcia z wyeksponowanym brzuchem i krągłościami.

Weronika Ciechowska jest w ciąży

Rok temu Weronika Ciechowska powtórnie wyszła za mąż. Córka Grzegorza Ciechowskiego i Małgorzaty Potockiej powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Victorowi Alexandrowi Polanco. Ceremonia odbyła się w Warszawie, w gronie najbliższych. Jak się okazuje, rodzina córki Grzegorza Ciechowskiego już niedługo się powiększy, bowiem Weronika jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała na swoim instagramowym profilu. Przy okazji zdradziła płeć dziecka oraz przybliżony termin porodu.

Nasza mała rodzina rośnie. Mam nadzieję, że mój syn będzie tak samo niesamowity jak mój mąż. Przed nami wielka misja. Fantastyczne! Do zobaczenia w marcu!!! - czytamy.

Na dołączonych zdjęciach widać, że ciążowe krągłości Weroniki Ciechowskiej są coraz bardziej widoczne. Przyszła mama wręcz kwitnie!

Weronika Ciechowska z mężemWeronika Ciechowska z mężem Instagram/weraciechowska

Weronika Ciechowska w ciążyWeronika Ciechowska w ciąży Instagram/weraciechowska

Weronice i jej mężowi ślemy serdeczne gratulacje! Życzymy też dużo zdrowia.

Więcej o: