Anna Wendzikowska ma nowego partnera? Na Instagramie się wyparła. "Koncentruję się na sobie"

Anna Wendzikowska urządziła Q&A na InstaStories, w którym odniosła się do swojego nowego związku. Jej partner nie będzie zadowolony.

Anna Wendzikowska od jakiegoś czasu znów była singielką. Gwiazda kilka miesięcy temu rozstała się z Janem Bazylem, który jest ojcem jej młodszej córki Antoniny. Dziennikarka w mediach społecznościowych zapewniała swoich obserwatorów, że teraz skupia się jedynie na pracy i macierzyństwie i nie w głowie jej żadne randki. Jak się okazuje, rzeczywistość wygląda nieco inaczej.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska trenuje z córką pole dance. Pięcioletnia Antosia świetnie bawi się na sali treningowej

Anna Wendzikowska wstydzi się nowego partnera? 

Anna Wendzikowska niedawno została przyłapana przez paparazzich na romantycznej randce z nowym partnerem. Zakochani spędzili urocze chwile w jednej z warszawskich restauracji, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Na pierwszy rzut oka widać było, że pomiędzy nimi iskrzy. 

Przypominamy: Anna Wendzikowska na nocnej randce z nowym partnerem. Gwiazda założyła białe kozaczki

Wydawałoby się, że to już oczywiste, że w sercu dziennikarki znowu zagościł mężczyzna. Okazuje się, że sama zainteresowana nie chce ujawniać nowego związku, bowiem na Instagramie wciąż zapewnia, że jest wolna. Jeden z fanów zapytał jej, jak się mają jej sprawy sercowe.

Mam siebie. Po raz pierwszy w życiu chyba koncentruję się na sobie. Najważniejsza relacja, jaką każdy z nas ma w swoim życiu, to relacja z samym sobą. Długo tego nie rozumiałam, ale nikt o nas tak nie zadba, jak sami możemy zadbać o siebie. A kiedy nie dbamy o siebie, to pojawia się w nas cała masa oczekiwań, że to świat albo jakieś osoby powinny zaspokajać nasze potrzeby. Nie! Kiedy jesteśmy w kontakcie ze sobą i sami o siebie dbamy, wtedy to, co robią inni, przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie - rozprawiała na Instagramie.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska instagram.com@aniawendzikowska

Zdjęcia z nowym partnerem mówią jednak co innego. Jak myślicie, dlaczego Anna Wendzikowska nie mówi do końca prawdy? 

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką
Więcej o: