Alexi Lubomirski wspomina ślubną sesję zdjęciową Meghan Markle i księcia Harry'ego. "Po wszystkim się rozpłakałem"

Alexi Lubomirski w jednym z najnowszych wywiadów wrócił wspomnieniami do sesji, o której mówił caly świat. Mowa o zdjęciach ślubnych Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Alexi Lubomirski jest fotografem z polskimi korzeniami, który osiągnął międzynarodowy sukces w swojej branży. Wykonane przez niego zdjęcia zdobią okładki najbardziej prestiżowych magazynów jak np. "Vogue", "Vanity Fair" czy "Harper's Bazaar". Jednak największym medialnym echem odbiła się sesja ślubna, którą wykonał Lubomirski. Nie ma się czemu dziwić. W końcu przed obiektywem stanęli Meghan Markle i książę Harry. W jednym z najnowszych wywiadów fotograf wrócił wspomnieniami do tamtego dnia. Jak sam przyznaje, nie było łatwo.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry popadną w długi? Ich życie kosztuje fortunę. Kalifornijska willa to dopiero początek wydatków

Alexi Lubomirski wspomina sesję ślubną Meghan i Harry'ego

Sesja ślubna Meghan i Harry'ego była wyjątkowa z wielu powodów. Jak wspomina fotograf, nie mógł podczas niej zrobić wielu rzeczy, które wydawałyby się naturalne podczas takiego przedsięwzięcia.

Nie możesz pozwolić, by się całowali, nie możesz pozwolić, by krzyczeli i biegali po ogrodzie i oczywiście musisz uchwycić pierścionek zaręczynowy. Ale myślę, że to właśnie w tych wytycznych realizuje się cała kreatywność - mówił Alexi w rozmowie z "The Evening Star".

Jak się okazuje, na zrobienie kilku zdjęć Alexi miał jedynie trzy minuty. Nad wszystkim czuwał oficer Pałacu Buckingham.

Patrzył na mnie, mówiąc: Wkrótce będziemy musieli ich stąd zabrać, a ja powtarzałem: Ok, ok, po prostu usiądźcie na tych schodach, po czym oni… dosłownie upadli na nie, śmiejąc się. Patrzyli na siebie, jakby chcieli powiedzieć: Boże, naprawdę jesteśmy już małżeństwem! - dodał.

Alexi Lubomirski potraktował tę sesję, jak wielkie wyzwanie. Zależało mu, żeby wszystko się udało, więc nic dziwnego, że po wszystkim się wzruszył.

Po wszystkim się rozpłakałem - podsumował.

Nie ma się czemu dziwić. Ta sesja wszystkim zapadła w pamięć.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle na nowym nagraniu. Na taką stylizację jako księżna nie mogłaby sobie pozwolić. Wyznała, kto prowadził jej Instagram

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.