Ashley Graham na odważnym zdjęciu pokazuje ciało po porodzie. "Naga i duża dziewczyna"

Ashley Graham zamieściła fotografię, na której eksponuje swoje ciało po urodzeniu dziecka.

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size. Słynie z tego, że nie obawia się eksponować swojego ciała, a wręcz jest z niego dumna. Na początku roku została mamą i jeszcze chętniej pokazuje, jak zmieniło się jej ciało. Teraz zapozowała na odważnym zdjęciu, bez żadnego "instagramowego" filtra. Modelce niestraszne rozstępy i cellulit.

Ashley Graham eksponuje ciało po porodzie

Poród, a następnie połóg nie jest łatwy dla kobiet. Całe ciało, które zmieniło się w czasie ciąży, musi dojść do siebie. Część kobiet zmaga się z rozstępami i wieloma nadprogramowymi kilogramami. W świecie Instagrama i mediów rzadko porusza się ten trudny temat. Ba! Możemy zapomnieć o widoku prawdziwych ciał kobiet po ciąży. Na szczęście są takie modelki jak Ashley Graham, które nie wstydzą się pokazać prawdy.

To właśnie Ashley postanowiła zapozować nago przed lustrem, uwydatniając wszystkie atuty (bo nie mankamenty) swojego ciała. Modelka urodziła syna w styczniu i choć minął prawie rok, nadal jej skóra pokryta jest rozstępami - co oczywiście jest naturalne u "normalnych osób" spoza instagramowej rzeczywistości. Jej zdjęcie spotkało się z przemiłym odbiorem i wieloma reakcjami. W końcu takich gwiazd potrzeba więcej.

Naga, duża dziewczyna - podpisała zdjęcie.
 

Internauci szybko zareagowali na fotografię i licznie skomentowali post. Wielu z nich poprawia podpis Ashley.

Naga i piękna dziewczyna!
Chyba naga i normalna dziewczyna.
Piękne i prawdziwe ciało - komentują fani.

Naszym zdaniem należą się jej wielkie brawa. 

Zobacz wideo Ashley Graham, modelka XXL pokazała co je w ciąży