Iga Świątek odpoczywa na zasłużonych wakacjach. Tenisistka pokazała zdjęcia znad morza

Iga Świątek ma za sobą intenywny czas. Nic więc dziwnego, że gwiazda tenisa wybrała się na urlop. Na Instagramie pokazała kilka fotek z wyjazdu.

Iga Świątek to jedno z najbardziej gorących nazwisk świata sportu, a także show-biznesu. Ponad tydzień temu 19-letnia tenisistka wygrała turniej Rolanda Garossa. Sama zainteresowana po spektakularnym zwycięstwie miała wiele obowiązków medialnych. Konferencje prasowe, wywiady. Jak się okazuje, młoda sportsmenka znalazła wreszcie czas na chwilę wytchnienia.

ZOBACZ TEŻ: Iga Świątek ma szansę na kolejne miliony. Zostanie twarzą dużego koncernu? "Kontrakt, który mógłby otrzymać tylko Lewandowski"

Iga Świątek na zasłużonych wakacjach

Po tak intensywnym czasie urlop Idze Świątek należał się, jak mało komu. 19-latka na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia z urlopu. Na jednym z nich widzimy morski krajobraz, zaś na drugim widzimy ją leżącą w łóżku. Domniemamy, że urlop spędza nad polskim morzem, bowiem w wielu wywiadach zapewniała, że ze względu na obecną sytuację, nie planuje spędzać go za granicą.

 

Fizjoterapeuta młodej gwiazdy sportu w rozmowie z Polsatem Sport przyznał, że podczas urlopu, ta ma dołączyć do swojego sztabu szkoleniowego.

Na razie Iga może chwilę odpocząć. Ma do nas dołączyć na wakacjach, więc będzie okazja porozmawiać - mówił Maciej Ryszczuk.

Sama zainteresowana przyznała, że po krótkim urlopie wróci na kort, aby przygotować się do kolejnego turnieju. Tym razem mowa o Australian Open, który ma odbyć się w ostatnich dwóch tygodniach stycznia. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ TEŻ: Iga Świątek z kortu do sądu. Były sponsor żąda ogromnego odszkodowania. Wiemy, o co poszło

Zobacz wideo Świątek wygrała Roland Garros. "Kiedyś przetrwała mentalny kataklizm"