Jarosław Bieniuk pierwszy raz przyłapany na czułościach z Zuzanną Pactwą. Całował ją na środku ulicy!

Nowy związek Jarosława Bieniuka z Zuzanną Pactwą staje się coraz poważniejszy. Para wybrała się ze znajomymi na przejażdżkę. Czule całującą się przed domem parę dostrzegli paparazzi.

Jarosław Bieniuk po kilkuletnim związku, rozstaniu, a później nieudanym powrocie do Martyny Gliwińskiej, układa sobie życie na nowo. Kilka tygodni temu na jaw wyszło, że sportowiec spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą. Paparazzi nie dają im więc spokoju i podążają za nimi po polskim wybrzeżu. Ostatnio jeden z nich dostrzegł zakochanych, kiedy całowali się na środku ulicy. Myślicie, że zgodzili się na ustawkę? 

POLECAMYOliwia Bieniuk opublikowała urodzinowe zdjęcie z tatą. Tort wygląda przepysznie. W kieliszkach czerwone winko

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na kuligu. Znowu są razem?

Jarosław Bieniuk całuje Zuzannę Pactwę na środku ulicy

O nowym związku Jarosława Bieniuka jako pierwszy donosił na początku października magazyn "Na żywo". Szybko okazało się, że serce sportowca skradła modelka, która współpracuje nie tylko z polskimi fotografami i projektantami, ale i tymi zagranicznymi. Zuzanna coraz więcej czasu spędza nad polskim morzem. Ostatnio została sfotografowana w objęciach ukochanego. Prawdziwa miłość?

Jarosław Bieniuk z partnerkąJarosław Bieniuk z partnerką Plotek Exclusive

To drugi tak poważny i medialny związek byłego piłkarza od 2014 roku, kiedy z powodu nawrotu nowotworu zmarła jego żona, Anna Przybylska. Jarek przez długi czas nie chciał się ponownie zakochiwać i skupił się na wychowywaniu dzieci: osiemnastoletniej Oliwii, czternastoletniego Szymona i dziewięcioletniego Jana. Ponadto w marcu bieżącego roku była partnerka urodziła mu syna, Kazika. Ciąża Martyny Gliwińskiej była sporym zaskoczeniem, bowiem w mediach mówiło się, że para rozstała się na dobre. Uczucie było najwyraźniej tak mocne, że zdecydowali się dać sobie drugą szansę. Czas pokazał jednak, że nie są sobie pisani. Mamy nadzieję, że Jarek u boku Zuzy zazna większego szczęścia.