Joanna Moro pochwaliła się zdjęciem topless z czasów ciąży. Tłumaczy, że robi to w szczytnym celu

Joanna Moro zrobiła niemałe zamieszanie na Instagramie. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym prezentuje ciążowe krągłości topless. Jak sama przyznaje, opublikowała takie zdjęcie w szczytnym celu.

Joanna Moro często zaskakuje swoich obserwatorów na Instagramie. Przypomnijmy, że aktorka wielokrotnie morsowała w zaawansowanej ciąży, co spotkało się z mieszanymi opiniami wśród internautów. Tym razem również wzbudziła niemałe emocje, a to za sprawą roznegliżowanego zdjęcia, które pokazała na swoim profilu. Pozuje na nim w ciąży, jedynie w majtkach. W sieci zawrzało, a sama zainteresowana szybko się wytłumaczyła ze swoich szlachetnych intencji. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Moro pozuje nago z córką. Internauci są bezlitośni: Jak można występować z dzieckiem w ten sposób

Joanna Moro topless zachęca do badań piersi 

Joanna Moro na Instagramie wróciła wspomnieniami do zeszłorocznych wakacji, na których była w zaawansowanej ciąży. Na zdjęciu widzimy aktorkę pozującą topless na plaży.

Decyzja podjęta! Pakujemy walizki. Wracamy na naszą ukochaną Fuertę! Tu zdjęcia z ubiegłego roku z listopada, z Ewą jeszcze w brzuszku. Teraz Ewa sama nie tylko usłyszy, ale zobaczy wspaniałe przestworza oceanu...- zapewnia celebrytka.

Joanna Moro zaznaczyła, że nie przez przypadek pokazała tak odważne zdjęcie. Przypomniała obserwatorom, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi.

A przy okazji tym zdjęciem przypominam, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi. Jest to najczęściej wykrywana choroba nowotworowa u kobiet! Badajmy się nawet same w domu. Dużo jest filmików w necie jak to poprawnie zrobić!- zachęca celebrytka.
 

Skuteczna metoda na promowanie takich akcji?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Moro wrzuciła na Instagram selfie z brudnymi naczyniami w zlewie. Nie wszystkim przypadło do gustu. "Bez przesady"