"Królowe życia". Sylwia Peretti okradziona! Straciła biżuterię za ponad 200 tysięcy złotych - grozi złodziejowi

Sylwia Peretti znana z programu "Królowe życia" została okradziona. Osobie, która pomoże złapać złodzieja, obiecuje nagrodę.

Sylwia Peretti jest uczestniczką programu "Królowe życia". Dała się poznać widzom jako pewna siebie bizneswoman, która w wolnym czasie zajmuje się... rozbrajaniem bomb. Jednak dla pięknej i odważnej królowej ostatnio los nie był przychylny. Spotkało ją przykre zdarzenie, które, jak sama podkreśla, zakłóciło jej spokój. Sylwia Peretti została okradziona.

"Królowe życia". Sylwia Peretti została okradziona

O przykrej wiadomości dowiedzieliśmy się z Instagrama wschodzącej celebrytki. To właśnie tam zamieściła obszerny wpis, w którym zagroziła złodziejom. Sylwia w kradzieży straciła biżuterię, w tym pierścionek zaręczynowy. Wartość wszystkich zabranych przez złodziei rzeczy szacuje na ponad 200 tysięcy złotych.

Zabrałeś mi biżuterię, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Z nimi wiążą się piękne i mega wzruszające wspomnienia. I tego mi nie zabierzesz. To tylko rzeczy! Kupię sobie nowe. Najbardziej wartościowa i najcenniejsza jest miłość, przyjaźń i spokój. Ty mi go zakłóciłeś. Więc teraz też spokoju nie zaznasz. Przekonasz się. Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję, że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej, żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności. Oprócz tego opluje, a według niektórych jestem straszną żmiją - napisała Sylwia w opublikowanym poście.
 

Ponadto opublikowała długie InstaStories, w którym prosi fanów o pomoc. Co więcej, razem z partnerem zdecydowali się ofiarować nagrodę temu, kto pomoże im znaleźć przestępców. Nagroda wynosi 50 tysięcy złotych.

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Sylwia Peretti okradziona!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.