Marta Majcher jest w ciąży! Dawid Kubacki zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka

Dawid Kubacki udzielił wywiadu, w którym bardzo się otworzył. Skoczek narciarski wyznał, że już niedługo zostanie tatą.

Dawid Kubacki przygotowuje się właśnie do kolejnego sezonu w skokach narciarskich. W jednym z wywiadów zdradził, że jego życie od grudnia bardzo się zmieni, bowiem zostanie tatą. Radosną nowiną sportowiec pochwalił się niespodziewanie podczas rozmowy z portalem Skijumping.pl. Marta Majcher urodzi dziewczynkę!

Zobacz wideo

Dawid Kubacki zostanie ojcem! 

Skoczek zapytany przez dziennikarza o plany na najbliższy czas, odparł, że liczy na to, że okres świąt będzie spokojniejszy, ponieważ jego żona urodzi mu córkę.

Dobrze by było, żeby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą i fajnie by było być w tym czasie w domu (...) Zostało jeszcze troszkę czasu do rozwiązania. Modlę się tylko, by wszystko było w porządku. Póki co wszystko na to wskazuje - pochwalił się.

Kubacki wyznał, że stresuje się, ponieważ nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja w szpitalach.

Oczekuję w takiej lekkiej niepewności, bo nie wiemy, co się będzie działo, co będzie ze szpitalami. Jest dużo tych niepewności, ale wierzę, że wszystko pójdzie po naszej myśli - dodał.

Dawid poszedł o krok dalej i bez większych problemów zdradził, że będzie miał córkę. Czy ma już dla niej plany?

Jest dużo za wcześnie, żeby rozmawiać o takich rzeczach... Dziecko musi chcieć iść do jakiegokolwiek sportu, bo inaczej to nie ma sensu. Przymuszanie dziecka do czegokolwiek nigdy się nie skończy takim efektem, jak sobie rodzic zamierza - stwierdził sportowiec.

Gratulujemy!

ZOBACZ TEŻWszyscy zachwycają się piękną żoną Stocha, ale inni skoczkowie też mogą się pochwalić cudownymi partnerkami

Więcej o: