Barbara Kurdej-Szatan relacjonuje zabawę męża i córki z psem. My patrzymy na bielutką kuchnię. Na środku stoi wyspa

Barbara Kurdej-Szatan uchyliła kolejnego rąbka tajemnicy i przez przypadek zaprezentowała fanom kuchnię. Bielutko jak w zimie.

Niespełna miesiąc temu Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko. Na świat przyszedł Henryk, o którego aktorka razem z mężem starała się przez kilka lat (przez długi czas aktorce zajście w ciążę uniemożliwiały skutki przebytej boreliozy). Teraz gwiazda spełnia się w roli podwójnej mamy, co relacjonuje fanom w sieci. W niedzielę gwiazdami jej nagranie nie był jednak maluch, a Rafał, Hania i Betty. W tle widać bielutką kuchnię.

POLECAMY: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę. "Zależało mi, żeby urodzić naturalnie"

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Jest bardzo klasyczna

Na instagramowej relacji Barbary pojawił się boomerang, na którym możemy zobaczyć, jak z domowym pupilem bawi się córka gwiazdy oraz jej mąż. Uwagę przyciąga jednak drugi plan - kuchnia. Kurdej-Szatan przy urządzaniu mieszkanka postawiła na białe zabudowanie i szarą lodówkę, na której nie brakuje magnesów. Piekarnik mikrofalowy wbudowany jest w jeden z mebli, a na środku stoi wyspa z kranem.

Kuchnia Barbary Kurdej-SzatanKuchnia Barbary Kurdej-Szatan screen InstaStories @kurdejszatan

Barbara i Rafał z rodziną już niedługo zmienią swoje lokum. Para opuści swój dom i wprowadzi się do nowego apartamentu w centrum Warszawy. Jakiś czas temu aktorka wyznała, że przystała na pomysł męża, ale postawiła mu pewien warunek, który spełnił.

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi być „wypas”. Spełnił moje marzenia- chwaliła się w rozmowie z "Fleszem".

ZOBACZ TEŻHenryk Szatan pierwszy spacer ma już za sobą. Basia wszystko zrelacjonowała, a my patrzymy na wózek. Wcale nie kosztował fortuny