Edyta Górniak nie chce brać "rozwodu kościelnego"! Piosenkarka ma poważne powody i stawia sprawę jasno

Ostatnio mówiło się, że Edyta Górniak planuje unieważnić kościelne małżeństwo. Jak się okazuje, prawda jest inna, o czy poinformowała sama piosenkarka.

Edyta Górniak już jeden ślub ma za sobą. Piosenkarka w 2005 roku wyszła za Dariusza K., jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Para rozwiodła się w 2010 roku i od tamtej pory nie ma żadnego kontaktu. Nie jest tajemnicą, że wokalistka jest bardzo wierzącą osobą, toteż niedawno pojawiły się informacje na temat planowanego przez nią unieważnienia małżeństwa. Jak się okazuje, to tylko plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, co potwierdziła sama zainteresowana. 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Doda chciałaby być jurorką, ale jest skłócona z Górniak. Ujawnia, od czego zaczął się ich konflikt

Edyta Górniak nie chce unieważnienia małżeństwa

Edyta Górniak nagrała Instastory, w którym wprost odniosła się do krążących plotek na temat tak zwanego rozwodu kościelnego. 

Słyszałam, że potrzebuję bardzo pilnie rozwodu kościelnego. Nie jest to prawda, nie potrzebuję żadnego rozwodu. Nie mam w ogóle na to czasu i nie mam w ogóle powodu- mówiła artystka. 

Piosenkarka dodała, że nie planuje w ogóle wychodzić za mąż, więc rozwód jest jej po prostu niepotrzebny.

Mogłabym to ewentualnie rozważać, gdybym planowała jeszcze kiedyś wyjść za mąż, ale nie planuję. Więc nie jest mi to zupełnie do niczego potrzebne. I w tej chwili nie mam nawet do tego głowy- dodała. 

Myślicie, że Edyta Górniak jeszcze zmieni zdanie co do małżeństwa? 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Edyta Górniak zmasakrowała swoje podopieczne i nie miała litości: Pomylone teksty, przerysowanie

Zobacz wideo