"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz urodziła! Pochwaliła się zdjęciem dziecka. Znamy też imię maluszka

Małgosia Borysewicz, która zyskała popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony" urodziła drugie dziecko.

Rolniczka Małgorzata Borysewicz i Paweł Borysewicz powitali na świecie swoje drugie dziecko. Piękna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" i jej mąż zostali rodzicami Blanki. Dziewczynka przyszła na świat trzy tygodnie temu i jest wcześniakiem.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" ma córeczkę

Małgorzata Borysewicz w lutym tamtego roku przywitała na świecie swojego pierwszego syna - Ryszarda. Teraz rolniczka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córeczką. Zdradziła też, że ona i dziewczynka są już bezpieczne w domu. Pokazała też zdjęcie, na którym widać jej najmłodszą pociechę. 

Cześć, jestem Blanka - napisała pod fotografią dziewczynki. 

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" dodała też:

Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz drugi. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od trzech tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi, bo jest cała, zdrowa i bardzo silna. Najpiękniejsza córeczka na świecie. To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy się z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. A Wam przesyłam buziaki za wsparcie.

Rolniczka przyznała, że niebawem znów wróci do aktywności w mediach społecznościowych. 

Powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili.  Paweł Borysewicz daliśmy radę. Nasza księżniczka - pisała o córeczce. 
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. My również gratulujemy młodym rodzicom i życzymy zdrowia. 

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub