"Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy finalistów! Kto odpadł?

Półfinał "Tańca z Gwiazdami" za nami. Na parkiecie zaprezentowały się trzy pary - każda wystąpiła dwa razy. Kto odpadł?

16 października Polsat wyemitował kolejny odcinek 11. sezonu "Tańca z Gwiazdami", edycji wyjątkowej, bo w marcu wstrzymanej przez pandemię. Niestety, koronawirus nie odpuszcza i rozprzestrzenia się nadal, co doprowadziło do niespodziewanych wydarzeń. W zeszłym tygodniu z show pożegnali się Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy zostali skierowani w kwarantannę. Siedem dni później z show odpadła Sylwia Lipka, która potwierdziła, że otrzymała pozytywny wynik na obecność COVID-19. Na parkiecie zaprezentowały się więc trzy pary. Kto pożegnał się z programem?

POLECAMYAnna Karwan pierwszy raz o werdykcie w "Tańcu z Gwiazdami". Wokalistka broni Sylwestra Wilka. "Proszę z serca o empatię"

Zobacz wideo "Taniec z gwiazdami" zawieszony. Michał Malitowski o swojej wpadce w trakcie pierwszego odcinka

"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł?

Na parkiecie wystąpiły trzy pary: Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem, Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino oraz Sylwester Wilk z Hanną Żudziewicz. Według jurorów najlepiej w półfinale zaprezentował się ten drugi duet, który otrzymał łącznie 59 punktów. Iwona Pavlović stwierdziła, że był to bardzo dobry odcinek, poziom każdego tańca był na najwyższym poziomie. Niestety, ktoś musiał odpaść i w tym tygodniu padło na Sylwka i Hanię.

"Taniec z Gwiazdami" - 11. edycja

Najnowszy sezon tanecznego show Polsatu jest pełen prawdziwych niespodzianek - niekoniecznie przyjemnych. W marcu stacja zdecydowała się przerwać produkcję, a jesienią z show z powodu przymusowej kwarantanny odpadły dwie pary. Wiele kontrowersji wzbudził też niespodziewany powrót Sylwestra Wilka, który w drugim wrześniowym odcinku musiał opuścić show w związku z poważną kontuzją, której doznał na jednym z treningów.

ZOBACZ TEŻ"Taniec z Gwiazdami". Monika Kuszyńska dostała propozycję udziału w programie. "Jestem na początku mojej tanecznej drogi"

Więcej o:
Copyright © Agora SA